Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSD template.
#21
(11-04-2010, 09:29 PM)Cryssalis Wrote: pai de ce nu incerci google Smile image gothic image Smile te referi la aia de la g1? aia cu, capul lui Sleeper ?? sau care?

Nu intelegi...vreau fontul de exemplu de la poza asta :[Image: 250px-Gothic_3_mobile_logo.png]
pentru a putea scrie cu el...dar cred ca e facut in photoshop in totalitate...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#22
http://www.worldofgothic.de/dl/download_137.htm
replyReply
#23
tare, si eu voiam fontul asta Grin thx
[Image: 242idki.png]
replyReply
#24
Mersi mult.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#25
Am mai facut ceva azi...pareri, sugestii ar fi excelente....ca duc lipsa de idei...

[Image: wogcopy5.jpg]

In partea stanga am degand sa pun chestiile cu "scuturile", daca reusesc...iar lungimea va fi mult mai mare.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#26
Nu e putin cam aglomerat? Adica, sunt anumite chestii misto dar sunt unele care nu prea isi au rostul.
replyReply
#27
(11-06-2010, 05:07 PM)Raducu Wrote: Nu e putin cam aglomerat? Adica, sunt anumite chestii misto dar sunt unele care nu prea isi au rostul.

pai tocmai de aceea am pus poza aici, ca sa imi mai ziceti si voi cate ceva...sunt nou in web template-uri...intru pe mess, poate imi mai zici acolo ceva idei.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#28
scoate poza cu arcania logo, face template-ul de rusine Haha
da e fain, da totusi e cam incarcat, cand o sa intram pe pagina o sa ne ia o saptamana pana se incarca Grin
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#29
sa pui cat mai multe poze din g1 si g2 Tongue
[Image: 242idki.png]
replyReply
#30
(11-06-2010, 10:46 PM)carnage12 Wrote: sa pui cat mai multe poze din g1 si g2 Tongue

o sa incerc...dar nu prea gasesc prea multe din primele 2 g-uri...cele mai multe artworks-uri, wallpapers-uri sunt de la g3 sau arcania....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)