Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II: Cel mai bun
#1
Fratzilor.....am facut topicu asta sa vedem care e cel mai bun dintre noi la gothic 2......yo unu l-am terminat de 8 ori....si stiu toate secretele....toate personajele....toate misiunile....tot..tot..tot....haidetzi sa ne intrecem...ne punem intrebari unii la altzii....si raspundem aici pe topik...k???suntetzi de acord??..care sparge gheatza si pune prima intrebare....yo unu ast sa raspunde cu cea mai mare placere...:-Dia-:
replyReply
#2
Hai sa incepem cu ceva usor.
Care era numele comandantului din Minele din Khorinis si care e prima lui misiune pe care ti-o ofera?
replyReply
#3
Numele comandantului din Minele din Khorinis era Garrond....iar prima misiune era sa te duci si sa verifici cat ore a fost colectat....
replyReply
#4
Cum poti face rost de snapper's claws pentru Lutero in VoM?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#5
cand te duci la minele alea doua din sudul castelului....sa afli care e situatzia in legatura cu ORE-ul colectat....la una din ele(nu mai tzin minte bn)...o iei la dreapta...si mergi pana gasesti un spatziu in care se afla Snapperu' respectiv...il arzi...ii iei ghearele.....si esti bun de intors in oras sa-tzi primesti inelul de la Lutero drept recompensa Wink
replyReply
#6
Nu-i chiar asa de usor, ca snapperul cel puternic (Pack Leader) nu-i acolo langa turn pana nu te interesezi despre snapperi vorbind cu Bilgot care te face sa-i promiti sa-l scoti din VoM daca-ti zice unde-i bestia respectiva.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#7
da frate...da pana sa ajungi la snapper n-ai cum sa nu vb. cu totzi aia de akolo de la mina...ca u ca jucator( nu ma refer la tn in special...la unu incepator care nu a mai fost pe akolo niciodata)...mai intai vorbesti cu toata lumea si dupa aia dupa ce afli informatzia....faci ce scrie in jurnalu' eroului Wink...
replyReply
#8
Toti de pe forumul ACESTA suntem cei mai buni la Gothic2 si Gothic1 si Gothic3, nu ceilalti!
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#9
ASA E!!!! We are The Best!!!!!Si daca unul dintre noi uita un lucru...asta e.....nu trebuie criticat...ii amintim ce nu stia..si gata....suntem o echipa....
replyReply
#10
Care raspunde corect la asta, gata ii cel mai bun din toata lumea, si mai bun decat cei care au inventat Gothic: Ce este cu adevarat Gothic? jocul acesta care ne scoate din minti (in sensul bun)
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic III : Cel mai bun Z3R0 C00L 180 61,578 11-30-2014, 10:56 AM
Last Post: bucurgabriel25
  Gothic quiz - old Szekemri 9 4,055 09-05-2014, 08:29 AM
Last Post: IvoD3xxx
  Gothic I : Cel mai bun Kristi 674 159,675 08-04-2014, 10:49 PM
Last Post: Cyrus35
  General: Geniul Gothic I si II Raducu' 503 235,737 08-04-2014, 09:54 AM
Last Post: soul of darkness
  Gothic mini-game Szekemri 7 3,309 01-28-2013, 10:39 PM
Last Post: Bogdan
  Locul de dormit preferat - Gothic 1 Szekemri 9 3,571 01-12-2013, 10:35 PM
Last Post: Cyrus35
Wink GOTHIC QUIZ: by Roby14 Szekemri 71 21,122 02-25-2012, 05:32 PM
Last Post: Raducu'
  Gothic 3: Cel mai bun D0rYn 14 3,941 07-29-2009, 10:59 AM
Last Post: Andrey

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)