Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II: Cel mai bun
#31
Daca stiu bine, eroul invata Acrobatics in NotR cand ajunge la Dexteritate 90 (parca). In Gothic II Clasic, din pacate, nu poti invata acrobatiile.

Unde mai poate fi intalnit numele "Mighty Alien Dwarf" (in afara de locul unde se afla semnul acela)?
replyReply
#32
la cate indicii am dat trebuai sa stiii. oricum nu era asa greu...
app: ai uitat sa pui o intrebare..
replyReply
#33
hai ca-i raspund lui dorin Smile
Mighty Alien Dwarf > pe o tombstone in cimitirul ala mic de langa ferma lui Onar.

Holy Executioner este...... ?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#34
...o sabie pentru doua maini destul de buna. (M-am gandit sa reinviu acest topic. :-Oki-Smile

Ce poate gasi Nameless in Orasul Orcilor? (In Gothic II, bineinteles.)
replyReply
#35
orci :-D-:

Care este cea mai usoara forma sa omori trollul negru din gothic2 sinmplu si sa fii sub level 20???(fara cheats)
replyReply
#36
Cea mai simpla cale este sa cumperi o vraja Sink Monster si sa il folosesti...nu stiu cate lovituri tre' sa ii dai da eu in G1 ii dadeam numa 1 atunci in cap 3...

De ce a inebunit Ignaz (alchimistu')?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#37
Cand a inebunit?
replyReply
#38
Ce trebuie sa aduci ca sa te accepte in manastire?(G2)
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#39
In Gothic 2 normal trebuie sa aduni 1100 gold.Iti trebui 1000 pentru manastire si 100 ca sa cumperi oaia.Ar trebui sa strangi si mai mult ca sunt destul de scumpe lucrurile in manastire:-D-:.Te duci la pepe care se afla la ferma lui Onar.(Cum intrii in ferma lui Onar la dreapta se antreneaza Cord,mai sus este Pepe cu niste oi.)O cumperi dar mai intai iti recomand sa omori toti monstrii de pe drumul pana la manastire:-D-Grinupa aceea te duci la Pedro si ii zici ca ai tot ce iti trebuie ca sa fii novice.Iti da cheia de la manastire si tunica.Te duci la Parlan si iti zice sa ii dai lui Gorax banii si lui Opolos oaia(Opolos este pe parcela de iarba de la stanga) si Gorax supravegheaza muncitorii.(Mergi la dreapta si o sa il vezi pe Gorax inauntru, in camara, unde niste novice fac vin.)
replyReply
#40
bechristian95 Wrote:In Gothic 2 normal trebuie sa aduni 1100 gold.Iti trebui 1000 pentru manastire si 100 ca sa cumperi oaia.Ar trebui sa strangi si mai mult ca sunt destul de scumpe lucrurile in manastire:-D-:.Te duci la pepe care se afla la ferma lui Onar.(Cum intrii in ferma lui Onar la dreapta se antreneaza Cord,mai sus este Pepe cu niste oi.)O cumperi dar mai intai iti recomand sa omori toti monstrii de pe drumul pana la manastire:-D-Grinupa aceea te duci la Pedro si ii zici ca ai tot ce iti trebuie ca sa fii novice.Iti da cheia de la manastire si tunica.Te duci la Parlan si iti zice sa ii dai lui Gorax banii si lui Opolos oaia(Opolos este pe parcela de iarba de la stanga) si Gorax supravegheaza muncitorii.(Mergi la dreapta si o sa il vezi pe Gorax inauntru, in camara, unde niste novice fac vin.)

Bechristian, ai uitat sa pui intrebarea. Pun eu una in locul tau.
Cine castiga concursul de baut de la taverna lui Orlan?
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic III : Cel mai bun Z3R0 C00L 180 63,962 11-30-2014, 10:56 AM
Last Post: bucurgabriel25
  Gothic quiz - old Szekemri 9 4,183 09-05-2014, 08:29 AM
Last Post: IvoD3xxx
  Gothic I : Cel mai bun Kristi 674 165,863 08-04-2014, 10:49 PM
Last Post: Cyrus35
  General: Geniul Gothic I si II Raducu' 503 240,249 08-04-2014, 09:54 AM
Last Post: soul of darkness
  Gothic mini-game Szekemri 7 3,433 01-28-2013, 10:39 PM
Last Post: Bogdan
  Locul de dormit preferat - Gothic 1 Szekemri 9 3,751 01-12-2013, 10:35 PM
Last Post: Cyrus35
Wink GOTHIC QUIZ: by Roby14 Szekemri 71 21,546 02-25-2012, 05:32 PM
Last Post: Raducu'
  Gothic 3: Cel mai bun D0rYn 14 4,059 07-29-2009, 10:59 AM
Last Post: Andrey

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)