Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bug Nasol
#1
Am terminat G1 ca Mercenar abia ieri , dupa un efort de o saptamana (5 zile numai la Ch5) .
Incerc si ca MOW ... dar nu cred ca asta e problema ... cand intru in Old CAmp la C6 , ca sa il iau pe Stone se intampla cum se intampla de obicei cand vine cineva spre tine sa iti vorbeasca ....
Incerc sa intru prin toate 3 zonele (SG , NG , Teleport) iar cand intru cineva din castel (Casa Baronilor mai exact) incearca sa imi vorbeasca chiar daca intre noi sunt multe case si ziduri . Nici macar nu vine spre mine . L'am lasat asa si am plecat 2 ore si cand m'am intors a ramas la fel . Pot face cumva sa scap de acest bug ? Nu ma lasa sa termin jocul Sad
#2
nuj............. ai jucat cu cheats??
#3
Mi se pare ca e bug! vine parca Bartholo
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
#4
mi s'a intamplat si dupa ce m'am dus cu Fire Mage Rune Teleport .... si l'am omorat pe Bartholo .... cumva vorbeste si Gomez cu mine ?
#5
(01-06-2011, 01:39 PM)cox Wrote: mi s'a intamplat si dupa ce m'am dus cu Fire Mage Rune Teleport .... si l'am omorat pe Bartholo .... cumva vorbeste si Gomez cu mine ?

mi se pare ca Gomez nu vb. cu tine...incepe direct bataia...iar despre Stone si mie mi s-a intamplat tot acest bug...si nu am reusit sa scap de el....am dat load la o salvare mai veche... si parca a mers.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)