Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Capitolul IV din Gothic
#1
Credeti ca Old Camp-ul avea un motiv serios sa se rascoale in asemenea hal pe Nameless?
Mie unul imi pare foarte rau de aceasta decizie deoarece parca nu e drept...munca depusa de nameless pentru a salva colonia de acea bariera infernala ar fi fost folositoare tuturor nu numai celor din New Camp.
Astept si parerile voastre referitoare la acest subiect.
replyReply
#2
Si eu mi-am zis "Ce naiba!?!" cand am vazut ca au inchis portile si ma atacau... Si Milten terorizat............
In primul rand cum au aflat ca am colaborat cu Water Mages? Diego? nu cred... Si parca Thorus era mandru de mine (de erou, da bine....persoana intai Tongue ) si de ajutorul dat in mina. Dar astia nu au fost niciodata recunoscatori eroului pentru ce a facut, nici in G2, tot incercau sa-l prinda cu wanted posterele alea, de ce????
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#3
motivul care i-au facut pe cei din old camp sa se poarte in asa fel il reprezinta inundarea minii,pierdera zacamantului de ore si implicit pierderea puterii.dupa inundarea minii cei din old camp au planuit sa ia controlul minei din new camp si il suspectau pe erou ca ar putea sa-i tradeze si sa-i avertizeze pe cei din new camp.oricum am ramas foarte dezamagit de cele petrecute.imi placea la nebunie in old camp.ma stabilisem in casuta de langa arena si de fiecare data cand dormeam dadeam jus armura eroului,o puneam in acel chest,armele pe masa alaturi de vin si ceva mancare.
replyReply
#4
Nici eu nu prea am inteles , dar cand am vazut ca erau portile inchise si mah ataca , am fost foarte dezamagit , dupa ce ca ii ajut , tot vroiau sa mah omoare.
P:S: Nu cred ca Diego are vreo treaba cu asta , Gomez si cu Thorus erau niste jegosi. Smile
You are a Mora !
replyReply
#5
plus ca atacul asupra Free Mine ar fi fost singura solutzye pentru Gomez
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#6
ZeKo Wrote:Nici eu nu prea am inteles , dar cand am vazut ca erau portile inchise si mah ataca , am fost foarte dezamagit , dupa ce ca ii ajut , tot vroiau sa mah omoare.
P:S: Nu cred ca Diego are vreo treaba cu asta , Gomez si cu Thorus erau niste jegosi. Smile

Nici mie nu mi-a placut de Gomez, la inceput, cand vroiai sa vorbesti cu el, pac te omora. Cat despre intrebare, asta mi-am pus-o si eu, ca si cu moartea magilor de foc, ca s-au opus atacului, i-au omorat.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#7
Pa mine m-au speriat...dupa ce ii ajut aia vor sa ma omoare...cum a spus un gardian..."Your name is screamed to death" sau asa ceva...oricum am fost surprins...negativ...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#8
in orice caz am avut o mare satisfactie cand l-am omorat pe gomez cand m-am intors din the temple of the sleeper inapoi in old camp
replyReply
#9
Mie imi spui...mi-a spus un prieten ca din cap 5 il poti omoripe Gomez...abia am asteptat...le-am tabacit fundurile la toti baroni...si toate garzile lor...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#10
Alex Wrote:Si eu mi-am zis "Ce naiba!?!" cand am vazut ca au inchis portile si ma atacau... Si Milten terorizat............
In primul rand cum au aflat ca am colaborat cu Water Mages? Diego? nu cred... Si parca Thorus era mandru de mine (de erou, da bine....persoana intai Tongue ) si de ajutorul dat in mina. Dar astia nu au fost niciodata recunoscatori eroului pentru ce a facut, nici in G2, tot incercau sa-l prinda cu wanted posterele alea, de ce????

incercau sal prinda pt ca seful din g2 al refugiatilor,dexter,a avut o intalnire cu un seeker sau nu mai stiu cum se numea...banuies el zicea ca a vazut unul in negru..etc. si ii dadea 1000 gold daca punea
anuntul..si oricum il omora daca nu ii facea pe plac
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Remake Szekemri 59 6,738 03-19-2024, 07:43 PM
Last Post: Cyrus35
  20 ani de Gothic 2 Cyrus35 0 406 11-27-2022, 09:05 PM
Last Post: Cyrus35
  Să jucăm Gothic 1 pentru prima dată - 2018 FrenzyRageQuit 2 1,995 02-09-2018, 10:33 PM
Last Post: FrenzyRageQuit
  Gothic 2 Gold Edition problema ZeKo 3 2,501 07-05-2017, 10:04 PM
Last Post: ZeKo
  gothic 4 probleme cu incarcarea salvarilor danclaudiu95 2 1,992 06-27-2017, 09:21 PM
Last Post: cornel
  Download Gothic iReal2015 2 2,063 12-18-2016, 10:25 PM
Last Post: iReal2015
  Gothic 2 - Nelamuriri simba10 0 1,510 11-16-2016, 12:01 AM
Last Post: simba10
  Gothic 2 Velaya directX in romana Grim 4 2,407 10-30-2016, 10:24 AM
Last Post: Grim
  Gothic III Forsaken Gods in limba romana Grim 2 2,168 10-15-2016, 02:44 PM
Last Post: Grim
  Gothic 3 CM 3.0+Quest Pack in limba romana Grim 12 4,935 10-08-2016, 10:21 AM
Last Post: Grim

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)