Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mod - world of gothic.ro
Scrie si in pagina sa de wiki de pe wog.com si chiar si la noi.
Sup
(03-20-2012, 01:37 PM)Zamolxis1 Wrote: Regele nu a existat acolo, colonia inca exista inaintea barierei, iar Gomez a fost conducator in Old Camp inaintea barierei. Intradevar daca se poate sa adaugati mai multe campuri ar fi grozav...iar o colaborare cu orcii, ar fi nemaipomenita. Doar ca n-au ce cauta orcii sa il asasineze pe rege pentru ca regele nu are ce cauta in colonie. Cum faceti cu Velaya si cu fetele din colonie? Caci cu restul va ocupati voi!

WTF
? Regele statea acolo Rock Fort parca ?unde e dragonu de piatra!
Gomez e rege dupa ce apare bariera zice si in intro
"One second of negligence was enouch for the prisoners"Gardieni uitanduse la bariera prisonieri iau atacat si atunci a inceput conducerea lui GOMEZ
Acum ma gandesc cine era conducatorul dinainte lui Gomez?
Da, e o intrebare buna..nu m-am gandit la asta.
Sup
nam nicio idee Haha)
Apropo de creat trebuie reparat turnu lu Xardas.lol armura regelui la xardas=magicianu regelui?Haha
Sau pe Xardas il lasati in castel ?
turnu lu xardas banuiesc ca trebe scos deoarece el a parasit ordinul focului dupa ce sa creat bariera
Smile
Regele, nu era in Rock Fort, in documentul din Fort scria de un anume proprietar nu de rege. Regele nu era in colonie. Cred ca conducatorul dinainte trebuie sa fii fost cel ce a purtat prima data armura aceia de ore.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Cred ca trebuie refacut turnul scufundat...
Sup
De ce ? Daca el era inca in castel nu statea in turn deci nu exista ? "Cum a zis si roby14 "turnu lu xardas banuiesc ca trebe scos deoarece el a parasit ordinul focului dupa ce sa creat bariera"
Mai bine reconstruiti-l, sa zicem ca el fiind seful magicienilor focului are un turn propriu unde s-a apucat de necromancing. Ar fi mai interesant sincer sa il vad la fel de solitar. Sau sa il tinem in castel, dar sa aiba un fel de tron, cu Velaya facandu-i vantHaha. Apropo cu Velaya si fetele alea ce faceti? Le mai bagati sau le lasati pe langa? Nu de alta dar sunt niste mici detalii.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Ele apar dupa ce apare bariera se zicea ca se trebuia sa se negocieze cu condamnati care au luat conducerea si aduceau femei arme bunuri.Si seful magicienilor era Corristo.Pentru ce tron ?


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Multiplayer Moderation 1 1,710 07-13-2014, 10:22 AM
Last Post: Szekemri
  Proiect:Seria Gothic in romana ajerk 3 2,224 06-29-2014, 12:52 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 3 Unknown Land Cryssalis 22 8,404 02-05-2014, 04:12 PM
Last Post: Cryssalis
  Gothic Multiplayer Video/Pics BeoWulf 30 9,949 09-08-2013, 01:27 PM
Last Post: Edd
  Project Destiny Gothic Multiplayer daniels 11 4,976 08-28-2013, 04:28 PM
Last Post: cornel
  Gothic 2 night of the raven returning mod english sleeperoldman 1 2,409 08-13-2013, 07:39 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 3 english version Deneky 5 2,675 06-11-2013, 01:34 AM
Last Post: Deneky
  Gothic Multiplayer: Intrebari & Raspunsuri HeRoNaMeLeSs 52 14,853 05-30-2013, 04:22 PM
Last Post: Edd
  Ai mai juca Gothic daca... ? Edg 758 194,322 05-27-2013, 07:08 PM
Last Post: Bogdan
Wink Maxima-Gothic.RO HeRoNaMeLeSs 13 4,534 05-07-2013, 03:56 PM
Last Post: HeRoNaMeLeSs

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)