Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mod - world of gothic.ro
Asta stiam, si tocmai de asta am intrebat. Mda Corristo era, pai ar fi fost mai interesant sa il vezi pe seful magicienilor pe un tron sincer.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Eu nu mai inteleg nimic. Modul trebuie sa fie despre cel care a purtat uriziel, din cate am inteles. Ce treaba au magicienii cu asta? Daca-mi amintesc bine, Xardas spune ca atat arma cat si armura au fost ale unui warlord de pe vremuri. Asta inseamna ca nu erau nici magii acolo, nici asa zisa inchisoare din vale. Daca seniorul care stapanea valea avea castelul in muntele de la dragonul de piatra inseamna ca nu exista nici macar castelul din old camp pe vremea lui si nu a fost contemporan cu niciun personaj din gothic. Din ce povesteste Xardas, evenimentele care au dus la ferecarea urizielului in templul orc s-au petrecut cu mult timp in urma, probabil in timpul regelui Rhobar intai. Bineanteles ca e posibil sa ma insel.Smile

Pai asta am vrut sa zic putin mai sus, dar am zis ca poate aiurezHaha. Da zice Xardas si zice si un document al cui a fost castelul. Dar totusi nu ar fi mai interesant daca in locul Old Camp sa mai fie un Castel al garzilor, iar cele doua mine sa fie locuri de osanda( precum ocnele in Romania secolelor trecute ), unde poti vorbi cu prizonierii, etc. Si ce ziceti sa fie 3 campuri, de partea warlord-ului, de partea garzilor sau de partea rebelilor.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Zamolxis miam amintit ceva am citit undeva Purtator Urzieului existate acu cateva sute de ani.Asa ca nu exista nici castel nus foarte sigur
Si ar fii calumea sa fie un quest sau ceva si sa arate cum ca construit y'berion sect camp si lee new camp.....sau sa arate cum a fost lee,diego,lester,gorn si milten trimisi in colonie

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(04-14-2012, 10:24 PM)cornel Wrote: Si ar fii calumea sa fie un quest sau ceva si sa arate cum ca construit y'berion sect camp si lee new camp.....sau sa arate cum a fost lee,diego,lester,gorn si milten trimisi in colonie

Hard... hard...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
ele au aparut dupa aparitia barierei.
Eu cred ca ambele turnuri ale lui Xardas trebuie distruse ca Xardas le-a construit dupa ce a parasit ordinul focului iar in turnul vechi gasesti armura de cristal fapt ce arata ca purtatorul ei deja murise si inca ceva Gomez a devenit conducatorul Old Campului pentru ca el a venit cu ideea sa faca negot cu regele pt hrana si femei in schimbul cristalelor.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
ce se mai aude de mod??

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(07-15-2012, 10:51 PM)cornel Wrote: ce se mai aude de mod??

Lucrez la el.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Multiplayer Moderation 1 1,710 07-13-2014, 10:22 AM
Last Post: Szekemri
  Proiect:Seria Gothic in romana ajerk 3 2,227 06-29-2014, 12:52 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 3 Unknown Land Cryssalis 22 8,408 02-05-2014, 04:12 PM
Last Post: Cryssalis
  Gothic Multiplayer Video/Pics BeoWulf 30 9,960 09-08-2013, 01:27 PM
Last Post: Edd
  Project Destiny Gothic Multiplayer daniels 11 4,978 08-28-2013, 04:28 PM
Last Post: cornel
  Gothic 2 night of the raven returning mod english sleeperoldman 1 2,410 08-13-2013, 07:39 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 3 english version Deneky 5 2,676 06-11-2013, 01:34 AM
Last Post: Deneky
  Gothic Multiplayer: Intrebari & Raspunsuri HeRoNaMeLeSs 52 14,872 05-30-2013, 04:22 PM
Last Post: Edd
  Ai mai juca Gothic daca... ? Edg 758 194,555 05-27-2013, 07:08 PM
Last Post: Bogdan
Wink Maxima-Gothic.RO HeRoNaMeLeSs 13 4,540 05-07-2013, 03:56 PM
Last Post: HeRoNaMeLeSs

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)