Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
General: Mod sau Realitate?
#1
Vi se pare ca modurile pentru gothic strica admosfera? Sau dinpotriva incearca sa aduca niste detalii pe care cei de la PB le-au evitat sau chiar nu le-a trecut prin cap?
#2
Cred ca modurile....sunt placute....noi de exemplu...care am terminat jocurile astea de atatea ori.....ne-am cam plictisit...de exemplu cand incepi iar GII....yo unu cunoc toate pesterile...stiu cati banditi si cate cufere se afla in fiecare..stiu cum sa desfac cuferele din prima ....si acum mai stiu combinatiile la unele...mai ales la Cufaru' lu' Cassia..care e cel mai bina pazit...si cel mai valoros...)....si un mod ceva.....produce unele modificari...si pe mine unu ma face sa intru iar in joc...sa vad ce schimbari s-au produs...
#3
Pai asta depinde de mod.
Un mod precum Gorthoms sword strica atmosfera din Gothic, pentru ca nu are deloc legatura cu ea.
Dar un mod precum modul lui Freddy, care adauga texturi noi, este mai mult decat binevenit.
Si la moduriile care au lume noua, cum e Diccuric, logic ca nu mai e atmosfera din Gothic. Aceste moduri au o atmosfera proprie.
#4
dap...cateodata....strik jocul in intregime......depinde de mod..... ati probat MOD-ul ala cu piratzii???? e bestial..
#5
atata timp cat un mod nu face unele elemente din joc prea imbalanced(eroul prea puternic, iteme cu 99999 damage) e bine. Sau sa nu fie moduri dinalea care baga laser sabers ca in Oblivion sau chestii din LotR...
[Image: bannersigmi2.jpg]
#6
gothic ii bun asha cum e acuma. nu ii mai trebuie moduri
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
#7
Un mod aduce unele lucruri noi si/sau le imbunatateste ce alea vechi...de asta exista moduri...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#8
Cam asa e.. Dar nici nu ma intereseaza.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  General: Proiect Gothic! Helper 5 1,367 06-25-2008, 10:18 PM
Last Post: Blank

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)