Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls V: Skyrim
#1
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
(02-03-2011, 02:18 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Pentru fanii seriei TES, cred ca este bine venit acest thread.
Nu m-am jucat niciodata TES dar poate o sa ma apuc de el odata si odata.[/align]

Am jucat Oblivion si nu am fost prea incantat.Poate Skyrim va avea ceea ce i-a lipsit lui Oblivion:putina vlaga...Smile
replyReply
#3
Eu m-am jucat TES: Morrowind (sau ceva de genul) si singurul motiv pe care l-am gasit, pentru a continua sa joc a fost grafica (in special apa cum era facuta). O gramada de personaje, dialoguri nerostite si o harta imensa care nu le-am gasit rostul.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#4
(02-03-2011, 10:00 PM)old nick Wrote:
(02-03-2011, 02:18 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Pentru fanii seriei TES, cred ca este bine venit acest thread.
Nu m-am jucat niciodata TES dar poate o sa ma apuc de el odata si odata.[/align]

Am jucat Oblivion si nu am fost prea incantat.Poate Skyrim va avea ceea ce i-a lipsit lui Oblivion:putina vlaga...Smile

inseamna ca nu ai inteles povestea Tongue Oblivion e un joc super , m-a impresionat prin:
-stoty
-grafica care nu o gasesti la gothic 2 si 1 Tongue
replyReply
#5
(02-04-2011, 08:41 PM)Cryssalis Wrote:
(02-03-2011, 10:00 PM)old nick Wrote:
(02-03-2011, 02:18 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Pentru fanii seriei TES, cred ca este bine venit acest thread.
Nu m-am jucat niciodata TES dar poate o sa ma apuc de el odata si odata.[/align]

Am jucat Oblivion si nu am fost prea incantat.Poate Skyrim va avea ceea ce i-a lipsit lui Oblivion:putina vlaga...Smile

inseamna ca nu ai inteles povestea Tongue Oblivion e un joc super , m-a impresionat prin:
-stoty
-grafica care nu o gasesti la gothic 2 si 1 Tongue

nici eu nu am gasit povestea deloc captivanta.:p...
o sa deschid un topic in care sa comparam Gothic-urile cu TES-urile.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#6
off Tongue

la oblivion poti sa ai multe guilduri din care sa alge si sa pui sabii fara nenorocitul ala de strenght Smile Tongue
replyReply
#7
(02-04-2011, 08:41 PM)Cryssalis Wrote: inseamna ca nu ai inteles povestea Tongue Oblivion e un joc super , m-a impresionat prin:
-stoty
-grafica care nu o gasesti la gothic 2 si 1 Tongue

Care poveste?E plictisitor ca naiba.Pacat de grafica,este intr-adevar impresionanta.
replyReply
#8
Cred ca anul 2011 va fi acela in care voi spune pentru prima data ca TES este mai bun ca Gothic (adica Arcania sau Risen 2). Din trailere TES V pare foarte promitator.

Uitati un site facut ca la carte.
Trailere si video-uri:
1. Artworks
2. cinematic trailer
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#9
Decat Gothic 4 va fi mai bun cu siguranta cat despre Risen 2 nu fi asa de sigur...
replyReply
#10
Skyrim apare pe 11.11.2011?
[Image: 242idki.png]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  The Elder Scrolls Online Bogdan 15 4,620 03-15-2014, 11:37 PM
Last Post: BeoWulf
Wink The Elder Scrolls: Morrowind Robi 8 2,866 12-03-2011, 09:03 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)