Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls V: Skyrim
#31
Orice aţi zice unii din voi, eu cred că Oblivion este cu mult peste Gothic 3, mai ales că au lansat şi Editor să ne facem propriile moduri.Cu modurile potrivite poate deveni perfect pentru oricine.
replyReply
#32
ei acum, normal ca un ma supar Smile gusturile difera
[Image: 29lip2u.png]
replyReply
#33
Ma impresioneaza foarte mult lumea creata de ei.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#34
(03-11-2011, 06:18 PM)g3orge13 Wrote: Orice aţi zice unii din voi, eu cred că Oblivion este cu mult peste Gothic 3, mai ales că au lansat şi Editor să ne facem propriile moduri.Cu modurile potrivite poate deveni perfect pentru oricine.

Nu am vazut niciun mod mai putin plictisitor decat jocul in sine.Am incercat Nehrim si la iesirea din mina cu pricina eram deja satul de "suspans".Gothic 3 e un joc plin de savoare care nu se poate compara cu Oblivion dintr-un singur motiv:nu are nevoie de un Editor care sa te determine sa-l joci de 3 ori intr-un an.Smile
replyReply
#35
(03-15-2011, 08:05 PM)g3orge13 Wrote: Orice aţi zice unii din voi, eu cred că Oblivion este cu mult peste Gothic 3, mai ales că au lansat şi Editor să ne facem propriile moduri.Cu modurile potrivite poate deveni perfect pentru oricine.

Afirmatia ta este oarecum falsa deoarece si pentru Gothic 3 sunt destule editore cu ajutorul carora iti poti realiza propriile tale moduri daca ai niste cunostinte de baza.

replyReply
#36
Frumoase poze.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#37
Skyrim WILL Support DirectX 11, But Limited -> http://www.tomshardware.co.uk/The-Elder-...35283.html

Sa mai zica cineva ca, conservele nu trag industria de jocuri video in jos...

Oh well... macar sa fie bun jocul. Oblivion arata binisor dar cam atat, in rest era praf.
replyReply
#38
Cu parere de rau, iti spun ca tu esti praf!
replyReply
#39
(04-05-2011, 06:49 PM)g3orge13 Wrote: Cu parere de rau, iti spun ca tu esti praf!

Bloodlover, sa ai grija ce postezi ok? Tongue, si george ai si tu partea ta de vina daca incepeti sa va injurati.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#40
Relax, nu sunt genul care sa se exprime vulgar cand ramane fara argumente.

Era mai interesant totusi daca George ar fi facut un post referitor la neprofitarea de DX11 in viitorul joc deoarece consolele nu sunt capabile sa ruleze la asemenea performante. Si nu e singurul joc in situatia aceasta.Crysis 2 e in aceeasi oala si toate jocurile de acum incolo vor pati asta pana cand se va trece la generatia urmatoare de console, iar chiar si atunci, nu se vor putea compara cu un PC high-end.

Dupa dezamagirea numita DA 2, astept cu interes Skyrim si sper ca oamenii de la Beth au invatat ceva dupa experienta cu Oblivion.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  The Elder Scrolls Online Bogdan 15 4,529 03-15-2014, 11:37 PM
Last Post: BeoWulf
Wink The Elder Scrolls: Morrowind Robi 8 2,790 12-03-2011, 09:03 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)