Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen 2: Dark Waters (2012)

Review in limba romana. Risen 2: dark waters.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
hmm am o decizie grea de facut mai am doar 10gb spatiu disponibil si nu stiu daca sa incerc Risen 2 sau The Witcher...
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
Daca ceri un sfat in legatura cu ce sa joci, ar trebui sa stii ca toti de pe aici care au jucat R2 vor fi foarte biased si ti-l vor recomanda, chit ca Witcher e probabil jocul mai bun.
replyReply

Mulţumiri celui ce l-a uploadat pe contul oficial al forumului.
Sup
replyReply

What Risen 2 in a nutshell (din pacate)
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
Fiecare e liber sa-si exprime parerea. Parerea mea e ca un american care pune Risen 2 intre Skyrim, Dragon Age si Piratii din Caraibe n-a inteles mare lucru din genul asta de rpg, fiind prea preocupat sa aprecieze valoarea cantarita doar in greutatea sacilor cu bani.
Dar asta e parerea mea si nu am bani cu care s-o sustin.Haha
replyReply
Nici mie nu mi se pare sa fie un youtuber pe care l-as crede, dupa video-ul asta. O prima impresie. + ca mi se pare neatractiv review-urile lui in sine.

Risenul 2, a fost destul de ok. Slab in comparatie cu Risen 2 si Gothicuri, dar bun printre rpg-uri existente.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
(01-03-2014, 09:53 PM)Terente Wrote: Risenul 2, a fost destul de ok. Slab in comparatie cu Risen 2 si Gothicuri, dar bun printre rpg-uri existente.

Nu am inteles care Risen il consideri slab.
replyReply
Probabil a vrut sa zica : "Slab in comparatie cu Risen 1...."
FlowerFlower
replyReply
(01-03-2014, 11:24 PM)Dorel Wrote: Probabil a vrut sa zica : "Slab in comparatie cu Risen 1...."

Asta am vrut sa zic, intradevar. Grin Eram pe fuga cand am scris mesajul. My bad.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen 2: Dark Waters la doar $1 (Humble Bundle) Cloaked 2 5,318 08-06-2013, 09:39 PM
Last Post: Bogdan
  Risen 2 Dark Waters: cerinţe PC/system requirements Szekemri 15 15,533 05-03-2012, 06:53 PM
Last Post: Szekemri
  Risen 2: Videos & Trailers Szekemri 8 10,412 04-26-2012, 05:06 PM
Last Post: Szekemri
  Personaje Risen 2 Szekemri 0 5,986 03-30-2012, 06:30 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)