Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen 2: Dark Waters (2012)
Terente nu ai inteles ca defapt e un critic...iar old nu a inteles ca e video defapt postat ,nu o imagine.
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
(01-04-2014, 05:14 PM)BeoWulf Wrote: Terente nu ai inteles ca defapt e un critic...iar old nu a inteles ca e video defapt postat ,nu o imagine.

Am vizionat tot filmul si dupa aceea mi-am exprimat parerea. Imaginile cu Skyrim si Dragon Age trimit spre un gen de rpg care mie nu-mi place deloc.
Seria Piratii din Caraibe, ca filme de referinta cu pirati si jocurile mentionate mai sus au fost principalele elemente care m-au determinat sa afirm ca individul vorbeste despre altceva, ceea ce, repet, este dreptul lui, in aceeasi masura fiind dreptul meu sa nu dau 2 bani pe parerea lui si dreptul oricui sa nu dea 2 bani pe parerea mea.Haha
replyReply
Skyrim nici nu e rpg macar Haha.
replyReply
e arpg Smile
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
Neh, in jocu ala alegerile tale nu conteaza, ii zici ca maicasa e grasa , si revine la o alta varianta de dialog, nimanui nu ii pasa...Haha
replyReply
Trei observatii:

1. Pretty funny.

2. Not much of a review. Zero punctuation or structured ideas ar trebui sa fie titlul complet.

3. Comparatia cu PoC e inevitabila.
replyReply
am inceput sa joc Risen 2 si am de gand sa il termin . Am pus ultimul update care poti sa blochezi toate atacurile si alte chesti sa faca mai '' tolerant '' jocu .Ceva sfaturi cu privire la ce skilluri sa folosesc si pe ce clasa sa merg prima data ?
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
Nu da banii pe papagal , e inutil de fel Haha .
replyReply
(02-23-2014, 12:16 PM)BeoWulf Wrote: Ceva sfaturi cu privire la ce skilluri sa folosesc si pe ce clasa sa merg prima data ?
Cred ca o sa mergi inevitabil pe sabii, cu pustile e mai greu in prima faza (parca-s si mai scumpe), iar vodoo isi faca aparitia destul de tarziu - pe la a treia insula parca, timp in care vei fi avansat deja cateva niveluri.

Apropo, da-mi, te rog, un link pentru acel patch, l-am cautat pe WoR la downloads, dar nu am dat de el.
replyReply
da am mers pe sabii , adevaru e ca nici jocu nu prea iti pune asa de multe la dispoziție din prima si nici din a doua dar am sa fac sabi + rifle . easy life for me ,nu ma complic cu cunning sau vodoo ca mie teama ca nu o sa imi fie prea de folos mai tarziu in joc
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen 2: Dark Waters la doar $1 (Humble Bundle) Cloaked 2 5,317 08-06-2013, 09:39 PM
Last Post: Bogdan
  Risen 2 Dark Waters: cerinţe PC/system requirements Szekemri 15 15,524 05-03-2012, 06:53 PM
Last Post: Szekemri
  Risen 2: Videos & Trailers Szekemri 8 10,410 04-26-2012, 05:06 PM
Last Post: Szekemri
  Personaje Risen 2 Szekemri 0 5,985 03-30-2012, 06:30 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)