Poll: Cu ce echipa jucati CS?
You do not have permission to vote in this poll.
Teroristi
33.33%
3 33.33%
Counter Teroristi
66.67%
6 66.67%
Total 9 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Counter Strike 1.6
#11
Ce server joci? Poate face o tura amandoi.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#12
Dar serverul ala are cumva admini ?Erau vreo 2 codati.Era unu cu aim si unu cu aim si speed....
@Hegan Se vede ca joaca pe Rs.laleagane.ro .
replyReply
#13
Counter-strike e o pierdere imensa de timp. Multi romani il joaca doar pentru ca are niste cerinte minime. Daca joci pe un servere de counter-strike la care sa zic ca primesti o anumita suma de bani daca te ti in top 15 mai zic, dar asta e doar pe servere private. In rest counter nu te invata nimic bun :| . Doar iti pierzi noptile si zilele pentru nimic. O sa intelegeti si voi de la o vreme.
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
replyReply
#14
(10-19-2012, 02:24 PM)Mitrut Wrote: Counter-strike e o pierdere imensa de timp. Multi romani il joaca doar pentru ca are niste cerinte minime. Daca joci pe un servere de counter-strike la care sa zic ca primesti o anumita suma de bani daca te ti in top 15 mai zic, dar asta e doar pe servere private. In rest counter nu te invata nimic bun :| . Doar iti pierzi noptile si zilele pentru nimic. O sa intelegeti si voi de la o vreme.

Eu îl joc la plictiseala, niciodata n-am pus suflet în jocul ăsta.
Sup
replyReply
#15
cand eram mai mic ... ce ma enervam jucam cu unu mai mare Haha si ma batea tot timpul Haha
ba si asa am distrus , farmitat , vreo 3 tastaturi
Haha
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)