Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max Payne 3
#21
The promised release date is near Christmas 2011.

[Image: Max_Payne_3_Edge_scan_2.jpg]


Multe nu se prea stiu. Ii dau un release date, apoi il amana si tot asa.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#22
http://n4g.com/channel/max-payne-3
Intră pe linkul ăsta în fiecare săptămână. Aici apar toate ştirile.
replyReply
#23
Ok,mersi pentru informatii.
Smirk
replyReply
#24
Astazi ar trebui sa apara primul trailer oficial al jocului. Asteptam si vom vedea.
# The First Max Payne 3 Trailer Is Coming - Wednesday September 14th
# Max Payne 3 Coming March 2012
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#25
Max payne 3
~~official trailer~~


Si uite asa avem si trailer la Max Payne 3.

Parere personala: De ce nu l-au mai amanat inca cel putin 60 de ani, pana cand as fi murit eu? :| THIS IS NOT MAX PAYNE! Doar melodia a mai ramas din el. Sad
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#26
(09-14-2011, 09:27 PM)Terente Wrote:
Max payne 3
~~official trailer~~


Si uite asa avem si trailer la Max Payne 3.

Parere personala: De ce nu l-au mai amanat inca cel putin 60 de ani, pana cand as fi murit eu? :| THIS IS NOT MAX PAYNE! Doar melodia a mai ramas din el. Sad

Nu mai are suflulul si atmosfera aia ca si in max payne 1 sau 2.Oricum mai asteptam pana anul ce vine ca sa il jucam Sad.
Smirk
replyReply
#27
Nu vreau sa cobesc, dar au stiut ei de ce l-au amanat atat...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#28
sincer max payne 3 o sa fie nasol...am jucat primele doua max payne-uri...si acest batranel chelios si cu tente sinucigase nu seamana deloc cu politistul frate cu rambo Haha din primele doua jocuri Sad( dezamagire totala...sa speram macar ca gameplay-ul si povestea for fii faine .Wink
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#29
(09-18-2011, 03:22 PM)Zamolxis1 Wrote: sincer max payne 3 o sa fie nasol...am jucat primele doua max payne-uri...si acest batranel chelios si cu tente sinucigase nu seamana deloc cu politistul frate cu rambo Haha din primele doua jocuri Sad( dezamagire totala...sa speram macar ca gameplay-ul si povestea for fii faine .Wink

Pai nu poate fii asa rau doar ca nu mai are atmosfera aia din primele doua jocuri si nu mai e intunecatul si "linistitul" New York ci Sao Paulo,un oras mizerabil.
Smirk
replyReply
#30
da dar e ca si cand l-ai vedea pe nameless hero chel ,cu proteza dentare...si strigand intr-una ca il doare splina...eu sincer daca l-as vedea asa pe nameless hero as innebuni...din pricina faptului ca imi aduc aminte ca am omorat tot felul de dragoni cu el.
La fel ii si aici ...te simti trist vazand ce a ajuns max payne...adica un batranel care are probleme de prostata si se da cu crema pentru intretinerea articulatiilor Sad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)