Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii despre vise
#21
Eeeeeee.....eu am avut un vis cu G3..........Stateam intr-o traverna....la o barfa...mai la nustiu ce....apoi dintr-o data ma trezesc inconjurat de orc ellite din G2 da toti cu Craw of Beliar....orci or omorat pe toti...numa io am scapat...si nu mai stiu cum era mai departe...dak imi amintesc o sa mai postez...Grin
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#22
Chiar si un vis cu iepurasi se poate transforma intrun cosmar!!Odata,cam cu 1 an in urma(am scris in jurnal si de asta imi amintesc)am visat ca eram pe o campie de flori si stateam la soare si jucam gothic 2 pe leptop,si am vazut un iepure,a venit la mine si a inceput sa imi manance leptopul si au mai venit si au inceput sa sara pe mine,si dupa aia leau iesit dinti la toti dupa ce am auzit un tipat de orc si toti iepurii se transformau in orci elite...si o inceput sa ploua si sa intunecat si se vedeau ochii rosii de la orci...multumesc domnului ca exista alarma la ceas si atunci mam trezit.

bogdan,ai dreptate,sunt naspa visele alea,nu te sperie dar intrun fel te sperie,sa vezi ca nu ajungi intrun loc si deodata te drezesti si nu ai dormit decat 10 min,asta e un cosmar mai mare decat cel de mai sus pe care lam pus eu,mai ales ca stii ca maine ai test si nu poti dormi...

am mai visat si cu seekeri,eram in camera mea si deodata am auzit la ploc pe scari un ecou de voce de seeker.dupa mam uitat pe geam si am vazut orci care destrugeau blocurile vecine..visu asta a fost mai recent,cam acum 4 saptamani
replyReply
#23
Si eu am avut cateva vise ci seekeri...parca in-trunu eram la ferma lu Lobart...si li vedeam pe nameles in armura grea de paladin si cu order sword(dupa ce o faolosit prostia aia care o gasesti in manastire) si se batea cu seekeri....
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#24
Io am visat ca eram langa un pom da craciun si dintr o data mam facut gnome si mam trezit in warsong gulch si chiar cand sa omor si io un player a pikt si am incercat sa intru iar da numai mergea si nushtiu cum am apasat ESC si mam trezit Haha=))
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#25
da, eram in clasa cu xardas =))=))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#26
Am visat mai demult ca eram la scoala si deasupra era parca un nor ziceai ca e bariera de la colonie si toti erau imbracati ca Xardas HahaHahaHaha
replyReply
#27
eu nu mai tin minte exact dar parca eram militian intrun schimb si nu mai stiu parca mam luat la lupta cu hegan si aveam god


odata parca am vizt ca sunt un dragon si ma bateam cu nameless dar dupa nu sa mai intamplat nimic cred dar as vrea ca dupa ce mas fi batut cu el sa facem un gratar si sa chemam toti betivi din gothic si la rohbar sai dam foc

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#28
Am visat odata drumul din VOM, din Gothic 2, catre vechiul new camp...si vatras si cu saturas erau acolo. Dar asta a fost singurul vis...despre Gothic.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#29
Intr-o perioada, cand jucam intens, ma visam deseori in Gothic... dar cred ca am postat mai sus.
replyReply
#30
Eu am visat acum vreo 2 zile ca ma bateam cu Undead Dragon...si cand m-a invins m-am trezit..acum imi e frica sa ma duc in salile lui Irdorath Sad (Haha)
Sup
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 1,928 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 73,489 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
  Impresia mea despre Gothic Remake Playable Teaser meph144 0 537 09-04-2021, 06:35 PM
Last Post: meph144
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 167,896 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'
  YouTube - Discutii generale Bogdan 54 15,792 02-15-2014, 07:50 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)