Poll: Va place de actrita Emma Watson care a jucat in filmul "Harry Potter" rolul lui "Hermonie Granger"?
You do not have permission to vote in this poll.
Da, pentru ca e frumoasa si joaca foarte bine.
40.00%
4 40.00%
Da, dar numai ca nu imi place asa de tare ca altii.
10.00%
1 10.00%
Nu, nu prea imi place de ea.
0%
0 0%
N-am auzit de ea.
20.00%
2 20.00%
Nu ma intereseaza.
30.00%
3 30.00%
Total 10 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emma Watson
#21
(04-05-2011, 06:29 PM)bloodlover Wrote: Pai evident ca la actrita ma refeream si eu, doar nu pot zice despre un PERSONAJ DIN FILM ca nu are talent actoricesc... Si repet, nu inteleg ce vedeti in ea. Ca exemplu, Natalie Portman avea 11 ani cand a jucat in Leon si a facut un rol superb, asta ca sa nu zic de recentul Black Swan, pentru care a luat Oscar. Aceasta e o actrita care ar merita laudata nu pipitele care apar in HP.

Show Content
#22
sunt actrite care arata mult mai bne ca watson, dar ce vrei sa-i faci ???Haha lui iustin ii place de ea...............lmai bine dai un coment pe facebook poate iti raspunde Smile succes Wink
#23
(04-05-2011, 08:38 PM)Cryssalis Wrote: sunt actrite care arata mult mai bne ca watson, dar ce vrei sa-i faci ???Haha lui iustin ii place de ea...............lmai bine dai un coment pe facebook poate iti raspunde Smile succes Wink

Totul tine de fetishuri.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#24
Discutie care nu duce absolut nicaieri. Cui ii place de domisoara, sa ii dea un bip. Smirk

Thread closed.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)