World of Gothic - Forum
Discuţii Zilnice #7 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: The Orc Cemetery (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Thread: Discuţii Zilnice #7 (/showthread.php?tid=3327)



RE: Discuţii zilnice 7 - Cryssalis - 09-25-2012

de ce sa plec ??? .... Ma jigniti si tot eu sa plec.... Cautati in dictionar parere subiectiva si vedeti , suntem intro democratie ... ce naiba?


RE: Discuţii zilnice 7 - Szekemri - 09-25-2012

Instinctul turmei loveste din nou. A zis cineva o prostie si apoi au repetat acea vorba alti papagali. Smile Papagalii sa nu se simta jigniti. Haha


RE: Discuţii zilnice 7 - Warhell - 09-25-2012

Cryssalis, cum îndrăzneşti să îl corectezi pe Radu', la gramatică? Îţi citeşti posturile? ...
Şi zici că ai fost moderator...Haha


RE: Discuţii zilnice 7 - Robi - 09-25-2012

O sa spuna ca e pe telefon>d...


RE: Discuţii zilnice 7 - Cristian - 09-25-2012

Sunt un papagal ;(?


RE: Discuţii zilnice 7 - Szekemri - 09-25-2012

(09-25-2012, 03:20 PM)Ionutzel Wrote: Sunt un papagal ;(?

[Image: papagal.jpg]


RE: Discuţii zilnice 7 - Raducu' - 09-25-2012

(09-25-2012, 02:52 PM)Cryssalis Wrote: de ce sa plec ??? .... Ma jigniti si tot eu sa plec.... Cautati in dictionar parere subiectiva si vedeti , suntem intro democratie ... ce naiba?

Cryssalis ma provoci.. Vad ca ma corectezi si te avantezi pe un teritoriu necunoscut de tine, GRAMATICA. Verifica penultimul tau post si o sa sesizezi cel putin 5 greseli gramaticale facute de tine.

Insa sa stii si tu ca la baza suspendarii tale din functie au fost cauze pur obiective si nici pe departe subiective asa cum sustii tu acum.

Si da, intradevar, cand am zis ca nu ai fost un utilizator valoros a fost o parere subiectiva insa din cate vad nu sunt singurul care crede asta.


RE: Discuţii zilnice 7 - Cristian - 09-25-2012

(09-25-2012, 03:26 PM)Terente Wrote:
(09-25-2012, 03:20 PM)Ionutzel Wrote: Sunt un papagal ;(?

[Image: papagal.jpg]

Sunt frumos.


RE: Discuţii zilnice 7 - Cryssalis - 09-25-2012

(09-25-2012, 03:27 PM)Raducu Wrote:
(09-25-2012, 02:52 PM)Cryssalis Wrote: de ce sa plec ??? .... Ma jigniti si tot eu sa plec.... Cautati in dictionar parere subiectiva si vedeti , suntem intro democratie ... ce naiba?

Cryssalis ma provoci.. Vad ca ma corectezi si te avantezi pe un teritoriu necunoscut de tine, GRAMATICA. Verifica penultimul tau post si o sa sesizezi cel putin 5 greseli gramaticale facute de tine.

Insa sa stii si tu ca la baza suspendarii tale din functie au fost cauze pur obiective si nici pe departe subiective asa cum sustii tu acum.

Si da, intradevar, cand am zis ca nu ai fost un utilizator valoros a fost o parere subiectiva insa din cate vad nu sunt singurul care crede asta.
Eu cand scriu nu mai stau sa ma uit unde am gresit, si presupun (EU) ca ati inteles ce scriu si ce vreau sa spun .... Bine recunosc gresesc, da nu este scrisul pe calculator un teritoriu (taram) "necunoscut" pt mine (NU ESTE GRAMATICA ASTA RADUCU!! ESTE ORTOGRAFIE)
Obiectiv e doar un fel de a spune ... nu exista Obiectiv Grin, ci doar subiectiv ....


RE: Discuţii zilnice 7 - Raducu' - 09-25-2012

(09-25-2012, 04:21 PM)Cryssalis Wrote:
(09-25-2012, 03:27 PM)Raducu Wrote:
(09-25-2012, 02:52 PM)Cryssalis Wrote: de ce sa plec ??? .... Ma jigniti si tot eu sa plec.... Cautati in dictionar parere subiectiva si vedeti , suntem intro democratie ... ce naiba?

Cryssalis ma provoci.. Vad ca ma corectezi si te avantezi pe un teritoriu necunoscut de tine, GRAMATICA. Verifica penultimul tau post si o sa sesizezi cel putin 5 greseli gramaticale facute de tine.

Insa sa stii si tu ca la baza suspendarii tale din functie au fost cauze pur obiective si nici pe departe subiective asa cum sustii tu acum.

Si da, intradevar, cand am zis ca nu ai fost un utilizator valoros a fost o parere subiectiva insa din cate vad nu sunt singurul care crede asta.
Eu cand scriu nu mai stau sa ma uit unde am gresit, si presupun (EU) ca ati inteles ce scriu si ce vreau sa spun .... Bine recunosc gresesc, da nu este scrisul pe calculator un teritoriu (taram) "necunoscut" pt mine (NU ESTE GRAMATICA ASTA RADUCU!! ESTE ORTOGRAFIE)
Obiectiv e doar un fel de a spune ... nu exista Obiectiv Grin, ci doar subiectiv ....

Hai ca iti pun o intrebare ca sa vad si eu cat te duce mintea si in acelasi timp sa-ti si dovedesc ca ma contrazici fara sa ai habar pe ce lume traiesti.

Aparitia banilor a avut cauze obiective sau subiective?

Nu are sens sa iti zic ce inseamna obiectiv sau subiectiv deoarece banuiesc ca stii avand in vedere ca ma 'corectezi'.