World of Gothic - Forum
Discuţii zilnice #4 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: The Orc Cemetery (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Thread: Discuţii zilnice #4 (/showthread.php?tid=1617)



RE: Discutii Zilnice 4 - Szekemri - 11-01-2011

(11-01-2011, 06:05 PM)Altair Wrote: Eu n-am prieteni. Sad

What?


RE: Discutii Zilnice 4 - Altair xD - 11-01-2011

Pe forum. *_*


RE: Discutii Zilnice 4 - g3orge13 - 11-01-2011

Mi-ai frânt inima, trădătorule!"...glumesc Haha"


RE: Discutii Zilnice 4 - Zamolxis1 - 11-01-2011

saracu warhellSmile...lasa ca e baiat mare si ii trece...poate intra zilele astea...nu poti sta departe de forumul astaWink...ce mai fac baietiii???

Show Content



RE: Discutii Zilnice 4 - Legend - 11-01-2011

(11-01-2011, 07:49 PM)Zamolxis1 Wrote: saracu warhellSmile...lasa ca e baiat mare si ii trece...poate intra zilele astea...nu poti sta departe de forumul astaWink...ce mai fac baietiii???

Show Content

Salut Zamolxis, momentan "il jelim pe warhell" Haha.


RE: Discutii Zilnice 4 - Zamolxis1 - 11-01-2011

bun deci...warhell a avut dreptate cu retragerea...old nick si cu altair ati dat amandoi reputatie minus(mai mult din imaturitate si ciuda)...si plus ca niciunul nu are un motiv concret...citez motivele

old nick (16) - Last updated Yesterday, 11:09 PM
Rating given for Post #41307

Negative (-1): Pentru expunere de idei sovine.
old nick (16) - Last updated Yesterday, 11:05 PM
Rating given for Post #38887

AS VREA SA-MI ARATI UNDE A EXPUS IDEI SOVINE???

Negative (-1): Pentru offtopic pe un thread decent.
old nick (16) - Last updated Yesterday, 11:03 PM
Rating given for Post #38851

ORICINE A FACUT OFFTOPIC...DACA AM FII INTRADEVAR CORECTI,FIECARE AR TREBUI SA AIBA CEL PUTIN 6 MINUSURI DIN CAUZA ASTASad

Negative (-1): Pentru taranii care nu-si pot trimite copii la scoala, istetule!
old nick (16) - Last updated Yesterday, 09:05 PM
Rating given for Post #42804

AICI PUR SI SIMPLU NU E NICIUN MOTIV...AICI E O CONFRUNTARE DE PUNCTE DE VEDERESad

Negative (-1): Rusine, rusine, de trei ori rusine!
Altair (6) - Last updated Yesterday, 06:07 PM
Rating given for Post #42790

ACESTA NU ESTE UN MOTIV CONCRET DECI TERENTE AR FII TREBUIT SA-L STERGISad

Negative (-1): Pentru posturile idioate,"Cele 100 de intrebari"!

POSTURILE ACELEA "IDIOATE" SUNT NISTE POSTURI CHIAR AMUZANTE...MIE MI-A FACUT PLACERE SA RASPUND LA ACELE INTREBARI...

EI HAIDE-TI DE CE ATI FOST ASA CU WARHELL...ADICA E CHIAR UN TIP DE TREABA...CAM RASIST...DAR DETREABASmile


RE: Discutii Zilnice 4 - old nick - 11-01-2011

(11-01-2011, 07:52 PM)Legend Wrote: Salut Zamolxis, momentan "il jelim pe warhell" Haha.

Daca se va intoarce tot cu idei fasciste, il voi face chisalita. Nu mai "abdic" de la nimic. Daca e razboinicul care se pretinde se va intoarce sa lupte, asa cum au facut stramosii. Daca se simte rasa superioara, mai bine emigreaza. O gura mai putin de hranit...
Poate ca ar trebui sa plece toata lumea de la reputatie 0. La asta nu m-am gandit...A new beginning...


RE: Discutii Zilnice 4 - Szekemri - 11-01-2011

Nimeni nu a avut nimic cu el. Pana la un moment dat. Acest moment a inceput cand a inceput sa ma jigneasca. Nu permit asta nici celor de varsta mea, deci nici lui nu-i voi permite.


RE: Discutii Zilnice 4 - Zamolxis1 - 11-01-2011

aaa...deci a jignitSad...am crezut ca sa intamplat pur si simplu aiurea...Sad

Apropo ideile lu fasciste nu mi-au placut nici mie...si daca face publice astfel de idei mai tarziu s-ar putea sa-i afcteze viitorulSad (tot ce este scris pe un forum s-au pe un site romanesc/strain este inregistrat de anumite serviciiSad...)


RE: Discutii Zilnice 4 - old nick - 11-01-2011


Eu vreau sa precizez ca am intrat pe forum cand deja se retrasese temporar, nu stiu de ce. Am presupus ca din cauza punctului negativ dat de altair. Mentionez ca nu am depunctat din invidie, nu am pentru ce sa-l invidiez, dimpotriva. M-am gandit ce-ar crede un copil fara posibilitati daca ar citi pe forumul asta despre taranii care nu-si dau copiii la scoala, despre stramosii lui bosorogi si despre superioritatea altor natii (SOVINISM) comparativ cu a noastra, toate astea sub svastica nazista. Asa ca am actionat in conformitate cu bunul meu simt, poate impotriva regulamentului forumului, lucru pentru care pot fi sanctionat, la randul meu. Imi asum vorbele mele.