World of Gothic - Forum
Discuţii zilnice #4 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: The Orc Cemetery (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Thread: Discuţii zilnice #4 (/showthread.php?tid=1617)



RE: Discutii Zilnice 4 - Szekemri - 11-03-2011

(11-03-2011, 08:54 PM)Warhell Wrote:
(11-03-2011, 08:42 PM)old nick Wrote:
(11-03-2011, 06:48 PM)Warhell Wrote: Cancer, cancer de colon.

Eu tot nu te cred. Sunt convins ca e o strategie de-a ta. Ar trebui sa incetezi cu melodrama. Si daca ar fi adevarat, ar trebui sa mergi mai departe, nu-ti sta bine in postura asta dramatica. Visul oricarui actor e sa moara pe scena, nu uitat intr-o camera de spital. Fruntea sus! Ce daca nu mai ai privilegii. Ti-a ramas poza cu tiranul. Chiar asa, n-ai vrea s-o schimbi, daca ai timp? Pune ceva vesel, tineresc. Cum sa nu te imbolnavesti daca ai numai ganduri bolnave?Smile


Am sa merg mai departe, chiar daca seara cand ma pun in pat ma gandesc "Cum va fii moartea?" "Imi va simtii cineva dorul?" "Sa imi scurtez zilele?" "Sa mai lupt, sa nu mai lupt?" "Chiar exista Dumnezeu sau exista doar reincarnare?".. si mai sunt si alte ganduri negre...dar cand ma trezesc dimineata , ma trezesc dornic de viata, ca si cand nu as avea nimic, pentru ca inafara de familia mea si de voi nimeni nu stie de ce sufar eu, nici cei mai buni prieteni, nu mi-am facut inca curaj sa spun asa ceva fata in fata.

Daca vrei sa continuam discutia old nick iti sugerez PM-ul.

De ce nu te-ai gandi mai bine la fata iubita si familie?
Iti va simti cineva dorul? Dorul, de ce sa mint, ti-l voi simtii, desi nu am apucat sa te cunosc.

Zilele sa le scurtezi? Renunta la ideea asta lasa.
Exista Dumnezeu? Te mai intereseaza asta? Fii fericit si totul e ok.


RE: Discutii Zilnice 4 - old nick - 11-03-2011

(11-03-2011, 09:01 PM)Zamolxis1 Wrote: OLD NICK NU MAI FII RUTACIOS...PASTREAZA-TI PARERILE PENTRU TINE!!!

De ce s-a retras pe perioada nedeterminata chiar in ziua in care a primit -1 pentru cele 100 de intrebari?
De ce s-a retras definitiv dupa circul care a urmat?
De ce a folosit aceleasi "motive personale" care nu l-au impiedicat sa revina, data trecuta?
Toate astea pot fi coincidente, si atunci sunt rautacios. De fapt sunt sincer si direct. Mu-mi place prefacatoria. A mea sau a altora.
Daca nu mi-as spune parerea, pentru ce as mai intra pe forumul asta? Sa scriu "spam, spam" de doua ori pe zi pana fac 600 de posturi si primesc un punct reputatie?




RE: Discutii Zilnice 4 - Warhell - 11-04-2011

1: Simpla coincidenta.
2: Nu a fost nici un circ, nedeterminat..permanent..e cam aceasi chestie
3: Data trecuta n-au fost motive personale, ci m-am enervat pentru ca am fost descriminat.

Si cu asta punct.
Am sa ignor orice mesaj al tau care contine prostii d-astea.


"Daca nu mi-as spune parerea, pentru ce as mai intra pe forumul asta? Sa scriu "spam, spam" de doua ori pe zi pana fac 600 de posturi si primesc un punct reputatie?"

Eu mi-am spus parerea si am sfarsit a fii umilit, dar nu de oricine, ci de tine. Smile

*Daca continuii sa postezi aici despre mine, si nu in PM, o sa sfarsesti a nu primii raspuns, asta a fost ultimul.


RE: Discutii Zilnice 4 - Hegan - 11-04-2011

Ce s-o mai lungim,amandoi ati dat de necaz(case closed!)Problema lui Warhell e ca a spammat depspre Hitler iar old nick s-a jucat de-a neseriozitatea cu noi si sa recunoastem,poate ca Warhell e rasist si nazist dar prost nu e.




RE: Discutii Zilnice 4 - Szekemri - 11-04-2011

Eu zic sa incheiem subiectul. Nu mai are nici nu sens continuarea lui.
Staff-ul a hotarat pedepsele si acestea au fost luate.

Cat despre concluzie: Warhell desi s-a retras de doua ori, daca va dori sa continue, va fi bine primit de majoritatea userilor. Acum daca el crede ca a fost jignit si crede ca nu a avut nici o vina, depinde de el. Daca motivele sunt personale, ii urez multa bafta.


RE: Discutii Zilnice 4 - Zamolxis1 - 11-04-2011

apropo warhell...vii la iarna la hunedoara???Smile...Grin...:clap:


RE: Discutii Zilnice 4 - Warhell - 11-04-2011

(11-04-2011, 06:33 PM)Zamolxis1 Wrote: apropo warhell...vii la iarna la hunedoara???Smile...Grin...:clap:

Am sa vin, probabil am sa fac revelionul la Hunedoara.

Nu am fost jignit de nimeni Marian, si stiu ca am sa fiu bine-venit oricand, dar viata e pe primul plan in momentul de fata si nu am timp de forum, incerc totusi sa imi rezerv cateva minute pe zi pentru a mai intra si a ajuta lumea in partea de sus a forumului.


RE: Discutii Zilnice 4 - Szekemri - 11-04-2011

E ok asa.


RE: Discutii Zilnice 4 - Altair xD - 11-04-2011

Finaly!


RE: Discutii Zilnice 4 - Raducu' - 11-04-2011

Dupa cum vedeti am facut ceva modificari... Intrebari?