World of Gothic - Forum
Discutii Zilnice #8 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: The Orc Cemetery (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Thread: Discutii Zilnice #8 (/showthread.php?tid=4483)



RE: Discutii zilnice 8 - Szekemri - 11-24-2012

Nu e deloc exclus, Warhell. Eu unul am incredere in Faby si Maladiq. Sa nu uitam ca Faby a infiintat worldofgamesul.


RE: Discutii zilnice 8 - Warhell - 11-24-2012

Bine Terente, dacă tu crezi că acest parteneriat va ajuta comunitatea noastră, atunci eu am încredere în tine, dar cu siguranţă nu am în Maladiq.


RE: Discutii zilnice 8 - Zamolxis1 - 11-24-2012

Apropo, vorbeati de nu stiu ce post al lui Maladiq...nu postati careva un link.


RE: Discutii zilnice 8 - Szekemri - 11-24-2012

(11-24-2012, 10:53 PM)Zamolxis1 Wrote: Apropo, vorbeati de nu stiu ce post al lui Maladiq...nu postati careva un link.

Threadul nu mai exista. Pentru a elucida misterul, Maladiq a postat o poezie deochiata pentru a vedea cum reactioneaza lumea de pe wog. (motiv pe care mi l-a spus)


RE: Discutii zilnice 8 - Zamolxis1 - 11-24-2012

Tipic...a mai deschis o data un subiect aiurea, cu homosexualitatea parca. Cel mai aiurea din cate s-au pomenit pe forumul asta.


RE: Discutii zilnice 8 - old nick - 11-24-2012

(11-24-2012, 11:18 PM)Terente Wrote: Threadul nu mai exista. Pentru a elucida misterul, Maladiq a postat o poezie deochiata pentru a vedea cum reactioneaza lumea de pe wog. (motiv pe care mi l-a spus)

De fapt a postat in bataie de joc, pentru ca isi permite. La asta ma refeream cand vorbeam despre "notorietate". Daca ar posta toti userii porcarii tot pentru a testa reactia "lumii" ar fi foarte interesant, nu-i asa?
Cred ca Maladiq merita titlul de userul lunii, pentru intelepciunea cu care testeaza "reactii" sub blanda ocrotire a lui Terente. Nu stiu daca ar trebui sa ma bufneasca rasul sau sa borasc...


RE: Discutii zilnice 8 - Zamolxis1 - 11-25-2012

Old nick, daca cineva si-a dat silinta pentru buna pastrare a acestui forum eu cred ca Terente a fost acela.


RE: Discutii zilnice 8 - Szekemri - 11-25-2012

(11-24-2012, 11:57 PM)old nick Wrote: Cred ca Maladiq merita titlul de userul lunii, pentru intelepciunea cu care testeaza "reactii" sub blanda ocrotire a lui Terente. Nu stiu daca ar trebui sa ma bufneasca rasul sau sa borasc...

Maladiq a fost pedepsit pentru ce a facut si threadul i-a fost sters in ziua in care a fost creat. Regulamentul a fost aplicat. Nu stiu care este nelamurirea aici. Daca voi ca useri aveti amintiri neplacute un alt user, nu va legati de persoane ca mine, Kristi, Carnage sau Roby, aducandu-ne pe noi vinovati ca membri ai staffului.


RE: Discutii zilnice 8 - old nick - 11-25-2012

(11-25-2012, 12:07 AM)Terente Wrote: Maladiq a fost pedepsit pentru ce a facut si threadul i-a fost sters in ziua in care a fost creat. Regulamentul a fost aplicat. Nu stiu care este nelamurirea aici. Daca voi ca useri aveti amintiri neplacute un alt user, nu va legati de persoane ca mine, Kristi, Carnage sau Roby, aducandu-ne pe noi vinovati ca membrii ai staffului.

Care e "pedeapsa" pentru zeflemea? Parteneriatul si increderea despre care vorbesti? Ce amestec au in discutia asta "amintirile neplacute"? Daca posta ceva interesant eram primul care il lauda. Dar a postat in bataie de joc si n-ati comentat nimic despre asta, in timp ce pe flacaul ala l-ati facut praf pentru "limbaj" si "gramatica", asa ca nu va mai umflati in pene de ingeri, membri ai staffului. Auzi, "pedepsit"...Acum chiar ma bufneste rasul. Haha


RE: Discutii zilnice 8 - Szekemri - 11-25-2012

Warnul este singura metoda prin care stafful WorldofGothic România poate sancţiona, conform regulamentului, userii care nu-l respectă. Nu folosim alte metode şi nici nu vom folosi.

Personal, nu văd legătura pe care o faci între faptul că eu m-aş înţelege bine cu Maladiq. E alegerea mea, care nu aduce nici un lucru negativ forumului nostru, ci poate aduce lucruri bune.