World of Gothic - Forum
Discuţii Zilnice 10 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţii Zilnice 10 (/showthread.php?tid=5053)



RE: Discuţii Zilnice 10 - Robi - 09-25-2013

(09-25-2013, 12:06 AM)dorelys Wrote: Adica? Sunt curios.

Pai, cam juma din moderatorii de pe forum, acu ~ un an, se retrageau din motive de genu, aici ma includ si pe mine care am renuntat prin simplu fapt ca aplicam regulamentu si nu satisfaceam userii Haha.


RE: Discuţii Zilnice 10 - Iuliu - 09-25-2013

(09-24-2013, 11:50 PM)dorelys Wrote: Nu am zis ca displac pe cineva, nu sunt in masura sa zic asta, nu te cunosc.
Cristian a spus asta desi n-avea nicio legatura pentru ca nu aveam ca sa invat de la el, nici macar gramatica.Haha
De la tine voiam sa invat si imi pare rau ca ti-ai facut alta impresie despre mine dar acum faptul e consumat. Am venit pe forum doar dupa ce am vazut realizarile tale. Poate am gresit ca am fost prea insistent. Poate am gresit si pentru ca incerc sa ma exprim diferit, dar asta nu inseamna ca vreau sa fac pe desteptul, altfel ti-as mai fi cerut ajutorul?
Cristian nu ma intereseaza, dar tu m-ai dezamagit. E dreptul tau s-o faci si e dreptul meu s-o spun.
@Terente, nu am nimic de reprosat celorlalti moderatori, ma refeream la postarile din topicul RisenWeapons unde tot pe Dorelys l-am intrebat si el a evitat sa-mi raspunda.


RE: Discuţii Zilnice 10 - Edd - 09-25-2013

Pai da. Cam asa e pe aici, din cate am observat. E democratie, fara reguli. Haha Haha Haha


RE: Discuţii Zilnice 10 - Robi - 09-25-2013

(09-25-2013, 12:10 AM)dorelys Wrote: Pai da. Cam asa e pe aici, din cate am observat. E democratie, fara reguli. Haha Haha Haha

La fel si pe server, unde e exact acelasi rahat.. Haha
Toti comenteaza si nimeni nu respecta, vad ca toata lumea stie sa faca asta.
Noteeth


RE: Discuţii Zilnice 10 - Szekemri - 09-25-2013

(09-25-2013, 12:10 AM)dorelys Wrote: Pai da. Cam asa e pe aici, din cate am observat. E democratie, fara reguli. Haha Haha Haha

S-au schimbat generațiile. Când am venit eu pe wog, nimeni nu se certa. S-au sensibilizat oamenii în generația asta. Haha


RE: Discuţii Zilnice 10 - Cristian - 09-25-2013

Asa zici? Cristian poate sa te invete multe, mai ales gramatica, daca vreau sa scriu corect non stop o pot face, dar nu imi bat capul doar pentru a vedea lumea ca stiu eu sa scriu, ajunge sa scriu atat cat sa se inteleaga. In mare parte eu si dorel stim acelasi lucru, ori ca te invata el ori ca te invat eu e tot aia, doar ca el e mai pasionat acum si lucreaza la server, e cum am fost eu vara trecuta. Si tu nu esti genul de persoana care merita sa fie invatata daca pana la varsta pe care o ai nu ai invatat niste lucruri sociale foarte simple, iti dai seama ca o sa iti ia cateva vieti sa inveti ce vrei de la noi.


RE: Discuţii Zilnice 10 - Edd - 09-25-2013

(09-25-2013, 12:09 AM)Iuliu Wrote: @Terente, nu am nimic de reprosat celorlalti moderatori, ma refeream la postarile din topicul RisenWeapons unde tot pe Dorelys l-am intrebat si el a evitat sa-mi raspunda.

Ala e facut in special pentru multiplayer, din cate stiu, am cateva tutoriale pe acolo, destul de vechi, care trebuiesc refacute, dar acum nu pot.


RE: Discuţii Zilnice 10 - Robi - 09-25-2013

(09-25-2013, 12:14 AM)Terente Wrote: S-au sensibilizat oamenii în generația asta. Haha

Cu tine in frunte. Haha


RE: Discuţii Zilnice 10 - Szekemri - 09-25-2013

Julius Caesar = old nick în vechiul multiplayer.

Revin după ce șterg postările inutile de mai sus.

Oldnick, Iuliu, Dorelys, Cristian, incheiati subiectul. Eu nu dorm inca si pot sterge incontinuu postari daca e. Sau le las si maine incep un thread nou. Deci nu irositi cuvinte degeaba.


RE: Discuţii Zilnice 10 - Cristian - 09-25-2013

Eu nu sunt lider in gmp, ideea e ca cineva trebuie sa aiba grija de ce se intampla in joc, crezi ca poate cineva sa evolueze fara cineva care sa-i indrume?
Si daca deduci ce zici ca deduci din ce am zis eu acolo, e grav rau, nu doar gramatica-ti lipseste.