World of Gothic - Forum
Gothic multiplayer - discuții generale - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Modding (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Forum: Gothic Multiplayer 2014 (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=63)
+---- Thread: Gothic multiplayer - discuții generale (/showthread.php?tid=5198)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Gothic multiplayer - discuții generale - Edd - 07-02-2014

(07-02-2014, 01:09 PM)cornel Wrote: Inteleg sa fie greu,dar necesita prea mult timp si cel mai rau e ca sunt repetitive... daca erau diferite poate nu se instala asa repede monotonia si plictiseala...

Stii, daca nu erau repetitive, acum insemna ca tu trebuia sa omori orci.


RE: Gothic multiplayer - discuții generale - cornel - 07-02-2014

Nici chiar asa... Dar numai din omorat monstri iese un MMORPG obisnuit ca metin...Macar daca erau si alte lucruri de facut, cu asta ma dezamagit GMP-ul ca este prea comun...era mult mai fain daca faceau povestea sa poata fii jucata Co-op...Momentan iau o pauza de la GMP ne mai auzim...


RE: Gothic multiplayer - discuții generale - soul of darkness - 07-02-2014

(07-02-2014, 01:41 PM)cornel Wrote: Nici chiar asa... Dar numai din omorat monstri iese un MMORPG obisnuit ca metin...Macar daca erau si alte lucruri de facut, cu asta ma dezamagit GMP-ul ca este prea comun...era mult mai fain daca faceau povestea sa poata fii jucata Co-op...Momentan iau o pauza de la GMP ne mai auzim...
=))))))))))))))))))))
Auzi ma, povestea din gothic co-op, cat trebuie Dorel sa lucreze sa faca asta ? + ca nu poti schimba lumea.
Ii omori repede daca ai arma buna si te axezi doar pe un anumit stil de lupta, tu ai pus pe arc, pe dex, pe str.Eu am pus doar 1h\trophies\str.


RE: Gothic multiplayer - discuții generale - Edd - 07-02-2014

Am facut goblini mai slabi. La warrior de la 60 str am pus 40 si la green de la 40 la 20 si la skeleton de la 100 la 80.


RE: Gothic multiplayer - discuții generale - cornel - 07-02-2014

Nu ziceam de dorel sa faca co-op ziceam de cei ce au facut GMP Smile




RE: Gothic multiplayer - discuții generale - soul of darkness - 07-02-2014

Se complica prea mult, asa ei iti da server-ul si gmp-ul, tu il faci cum vrei tu, e greu, asa si trebuie.
Dorel, nu poti face si niste misiuni de adus ierburi si dastea ?


RE: Gothic multiplayer - discuții generale - cornel - 07-02-2014

Mai multe misiuni ar fii:
░█▄░▄█░█▀▀░█▀▀▀░ █▀█
░█░█░█░█▀▀░█░▀▄░█▀▀█
░▀░░░▀░▀▀▀░▀▀▀▀░▀░░▀
░█░░█░█░▀▀█▀▀░█▀█ ░ █▀█
░█░░█░█░░░█░░░█▀▄ ░█▀▀█
░▀▀▀▀░▀▀▀░▀░░░▀░ ▀░▀░░▀
░█▀▀ ░█▀█ ░█ ░█▀▀
░█▀▀ ░█▀▀ ░█ ░█
░▀▀▀ ░▀ ░░░▀ ░▀▀▀
░░░░░░░░████
░░░░░░░░█░░█
░░░░░░░█░░░█
░░░░░░█░░░░█
███▄▄█░░░░░░███▄
▓▓█░░░░░░░░░░░░░█
▓▓█░░░░░░░░░░░░ █
▓▓█░░░░░░░░░░░░░█
▓▓█░░░░░░░░░░░░░█
▓▓█░░░░░░░░░░░░░


Sau sa poti pune o taxa de 200-300 gold pt sarirea unei misiuni...


RE: Gothic multiplayer - discuții generale - BeoWulf - 07-02-2014

Am 2H 30%fighter ,55 Str, Arma 55 dmg si tot stau un minut sa omor un amarat de lizzard ? unde am gresit Soul ? Si inca un minus ca tot ai 3 misiuni la rand sa omori lizzard ,nici macar nu cad trofee la ei ,sa faci si tu un banut din toata treaba asta te duci si stai acolo omori ore in sir (poate cu noroc sa mai cada un rusty axe ) Si al 2lea punct Haha verifica te rog WOG Armor, ca preturile sunt aiurea ,cred ca au un zero sau 2 in plus (armura WOG lvl 4 se vinde cu 40000 si aia de lvl 8 care o avem noi 1000 ) Needs a hot fix ASAP!


RE: Gothic multiplayer - discuții generale - Edd - 07-02-2014

(07-02-2014, 04:36 PM)BeoWulf Wrote: Am 2H 30%fighter ,55 Str, Arma 55 dmg si tot stau un minut sa omor un amarat de lizzard ? unde am gresit Soul ? Si inca un minus ca tot ai 3 misiuni la rand sa omori lizzard ,nici macar nu cad trofee la ei ,sa faci si tu un banut din toata treaba asta te duci si stai acolo omori ore in sir (poate cu noroc sa mai cada un rusty axe ) Si al 2lea punct Haha verifica te rog WOG Armor, ca preturile sunt aiurea ,cred ca au un zero sau 2 in plus (armura WOG lvl 4 se vinde cu 40000 si aia de lvl 8 care o avem noi 1000 ) Needs a hot fix ASAP!

La wog armor ai dreptate, acum le faceam. Si am scazut si preturile la multe chestii.


RE: Gothic multiplayer - discuții generale - cornel - 07-02-2014

Am mai gasit un fan al seriei pierdut si l-am adus la noi Grin