Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţiile zilnice din 2015
Deschidem serverul, da. O sa ma interesez de ceea ce e nevoie (aici Dorel poate ma va ajuta ca are mai multa experienta cu ce trebuie facut) si apoi il deschid.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Te ajut, nu-i problema. Dar o sa dureze ceva timp sa il faci si apoi o sa realizezi ca dupa 2 saptamani nu mai intra nimeni. Deci totul a fost in zadar.
FlowerFlower
Da,e negru,e trist,e incert.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


(06-19-2015, 03:44 PM)Tendo Wrote: Te ajut, nu-i problema. Dar o sa dureze ceva timp sa il faci si apoi o sa realizezi ca dupa 2 saptamani nu mai intra nimeni. Deci totul a fost in zadar.

It doesn't matter. Nu pun la suflet, cum ar spune maestra Ruby. Noteeth
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Baieti, stie cineva cum se numeste acel joc pe flash ( adica il poti gasi si pe net pe site-uri de jocuri gen y8 kongreate, etc. ) care ii seamana foarte mult lui mount and blade? Stiu ca el e 2d , dar e principiul e aproape identic cu cel al mount and blade-ului, stiu ca erau 2 parti, dar uitai cum se cheama.. si le caut de ceva timp , dar fara rezultate.. any help ? Grin

Edit : Imi aminti, era Feudalism ( Old but Gold ) .. vi-l recomand daca sunteti fani m&b, pt ca jocul e de prin 2006-2007 si si-a facut treaba Grin Tongue .
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
Ia Duci , invata de la unu ce o bagat pentru prima oara:
Show Content
LOOOOOOOOL , ba sigur nu e fake ? :O :O :O Bulan maxim, smr eu daca asta nu e cel mai mare bulan din istoria beturilor :O , frate sa bagi cate 3 4 chiar 5 iteme si uneori si roz si portocali chiar, si tot nu cade sa ai castig in halu asta :/ . GG Haha
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
Nu stiu de tine da, din 86 de centi sa scoti 5,29 euro. Bani nemunciti.
Nu ma mai arunc la banii d-asita,ca mai am 11 euro pe care pot sa-i pariez,am vrut sa bag pe Titan iar zilele astea au jucat cu navi si fnatic si au avut 27 respectiv 18 % nu am putut sa pun pariul,le-au castigat pe ambele.Nu cred ca mai bag in viata mea.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


Pai na, ne asta bagi 50 de centi. Daca ii pierzi cui rahat ii pasa. Daca castigi faci cativa euro.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 2,519 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 81,089 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
Smile What the h.. happened? 2015 Cyrus35 37 15,417 03-15-2017, 12:02 AM
Last Post: Hydrax
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 188,983 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)