Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
What's up?
#1
Am zis sa mai trec pe aici dupa ce mi-am reinstalat Gothic adineauri si planuiesc sa joc ca hunter. Build-ul meu favorit. Ce mai face acest forum? Grin
Imi amintesc ca mi-am facut cont aici cand eram un copil enervant de 12 ani si spamam forum-ul cu thread-urile mele off-topic foarte idioate. Haha (Acum am 17 ani, incep sa ma pregatesc pentru bac and shit.) Imi amintesc ca era ceva activitate. Nu mai stiu cum e acum, dar nu pare prea activ.
Daca mai este cineva aici, salut!
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply
#2
Salut, mai intru si eu pe aici din cand in cand.
replyReply
#3
Locul asta pare cam mort. Pacat, era oarecum activ pe vremuri. O comunitate smechera.
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply
#4
Asa e cand viata se intampla, au trecut multi ani de pe vremea cand era activitate in forta. Elex nu ne prins suficient de bine cat sa trezeasca forumul, poate cand o sa apara Cyberpunk 2077 o sa spamez eu ca un ratat. Bafta la bac, recomand sa stii despre fiecare opera la romana cate ceva ca eu am patit sa am la bac ce a fost si la simulare, iar daca ai luat bine in simulari invata mai bine ca eu am luat bine si la bac am cam dat rateu... Anyway, in cazul meu si probabil al multora sesiunea e in toi, asa ca daca treceti pe aici: "sa nu aveti restante dragilor". Bafta, ne mai auzim la anul. Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#5
Minte Cornel. Eu la bac am invatat doar 'Morometii' si am facut asta in autobuz cand mergeam la bac Haha si am luat cu nota mai mare de 8.
FlowerFlower
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)