Poll: Cei 2 moderatori
You do not have permission to vote in this poll.
uf33 si goth
77.78%
7 77.78%
d0ryn si filip
22.22%
2 22.22%
Total 9 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Help!
#11
E mult mai bine ca acest concurs tine pana vineri, asa pot intra si altii sa voteze si sa isi spuna parerea. Este alegerea voastra, votati pe cine considerati capabil de a ocupa acest post.

Multumesc pentru sustinere HelperSmile
#12
Helper nu pot da doar unui singur membru deoarece eu nu am timp mai deloc de forum... tocmai de aceia am zis de la inceput sa fie 2 moderatori...
#13
Eu zic ca se descurca si unul singur pe forum pe moment ... parerea mea. Plus e si Ducipal care poate ajuta.
Si in loc sa marim autoritatea pe forum, mai bine am incuraja utilizatorii sa posteze mai frumos/lung/coerent Grin.
Gen sa introducem Gold system si utilizatorii sa cumpere anumite privilegii cu acel Gold (iar gold-ul il obtin daca au posturi interesante). Sau ceva de genul. Ce zici?
#14
totusi multumim pentru vot, helper
.Chorus Romance says Good Night.
#15
Sa nu intelegi ca am ceva cu tine uf33, am incercat sa fiu pe cat de obiectiv sa putea. Dar daca ar fi sa se alega totusi 2 moderatori, tu ai fi al doilea cu siguranta Grin.
#16
thnx Smile
.Chorus Romance says Good Night.
#17
77,78 % :O!asa populari sunteti?Haha
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
#18
alex, ai votat? Haha
.Chorus Romance says Good Night.
#19
Sunteti pregatiti pentru festivitate?Haha

In urma voturilor userilor castigatorii posturilor de moderatori sunt @uf33 si @thegoth !
Felicitari!
on:sa ma contactati pe mess sa discutam detaliile!

off: imi pare rau pentru filip si dorin dar dupa cum bine s-a vazut nu a fost numai alegerea noastra Smile
#20
mda...felicitari baietiWink...bft ca moderatori(hehe ios primu ce va felicitaHaha )
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)