Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orcii
#41
Eu nu stiu cu ce ar putea sa umple golul pe care l-ar face disparitia orcilor. Cu scavengeri? Cu undead?(asta ar fi o optiune). Dar oricum, o sa-mi fie dor de ei daca ii scot (scriu lacrimand Haha ).
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#42
Mey...poate o sa fie o alta problema...ceva nou...cum ar fi...undeazi...ceva besti...ca si orci...cine stie...poate o sa fie cum ai zis tu...undezi...ar fi cea mai buna idee...si o alta misiune principala sa fie sa elimini TOTI undezi...de la cel mai slab...pana la "regele" undezilor de pe continent (inclusiv insule...unknow lands...care probabil vor fi "descoperite"...arhipeleag etc)...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#43
Sa tabacesc fundurile orcilor era unul dintre motivele pt. care jucam Gothic.
replyReply
#44
va dati seama cum miroase un orc!!!!!!!!!!!!!?!!!!!!cum o mirosii la ala in casa omg nici nu vrea sa ma gandesc
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#45
Stiati ca orcii erau de fapt oameni ? asa am inteles de la xardas in G1
[Image: 242idki.png]
replyReply
#46
Cum sa fie orcii oameni?? Xardas nu a spus niciodata asta. In Gothic 1 Xardas ii spune eroului ca orci nu sunt animale, cum cred majoritatea oamenilor. Cultura orcilor e la fel de lunga ca si cultura oamenilor. Xardas nu a spus niciodata ca orci sunt oameni.
replyReply
#47
Ma refeream la asta *In Gothic 1 Xardas ii spune eroului ca orci nu sunt animale, cum cred majoritatea oamenilor. Cultura orcilor e la fel de lunga ca si cultura oamenilor. * la ce ai spus tu si de aici am tras concluzia ...miam spus si eu parerea Grin
[Image: 242idki.png]
replyReply
#48
Xardas nu a spus ca orci sunt oameni, Xardas a spus ca orci sunt aproape oameniHaha...cam asa ceva...daca va ganditi mai bine...sunt humanoizi(stau pe 2 picioareGrin) au propria lor limba...au cultura lor etc...sunt practic o rasa...ca si in wow=))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#49
Xardas nu a spus niciodata ca "orcii sunt aproape oameni". Repet: El a spus doar ca orci sunt subestimati de multi oameni, si ca (virgula Haha) cultura lor e la fel de lunga ca si a oamenilor. Nu stiu ce e atat de greu. :-?
replyReply
#50
Nu am zis ca xardas a zis ca orci sunt aproape oamani...ah ba da=)))...nu am vurt sa zic asta, am vrut sa zic ca orci sunt apropiatide oameni, merg in doua picioare, pot vorbi, au limba lor, cultura lor etc. si da...xardas zicea ca orci sunt subestimatiGrin...ca sunt niste animale paroase si puturoase=))...da nu cred ca ar mai zice asta daca ar fi fata-in-fata cu unu=))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)