Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
La Multi ani!!
#11
Calin Wrote:Nicio betie... Eu sunt un antisocial care stau decat in casa si pe forumuri in caz ca nu stiati... de unde betie...?

Pai il poti invita pe Legend sa iti aduca beutura... Orice om trebuie sa se imbete. Chiar daca sta si in pesteri, daca nu s-a imbatat, si-a irosit viata.
replyReply
#12
Are dreptate Helper... Macar da-ne bautura pe mess... Sau lasa, pe forum, daca poti...
replyReply
#13
Ontopic: La Multi Ani, Helper! (Ieri a fost ziua lui.)
replyReply
#14
La multi ani, Helper!
replyReply
#15
Helper Wrote:Pai il poti invita pe Legend sa iti aduca beutura... Orice om trebuie sa se imbete. Chiar daca sta si in pesteri, daca nu s-a imbatat, si-a irosit viata.

Ba inteleg ca beau la cazuri mai speciale asa, de Craciun, de Pasti si in fiecare zi (glumeam), mai beau si eu, dar nu stiu de unde ai scos faza aia cu sa aduc eu beutura. Haha
replyReply
#16
Bautura o aduce... cel care vrea...sau cel care face cinste... acum depinde... Dar e misto sa te imbeti... prinzi curaj... nu-i asa???
replyReply
#17
Cine aduce bautura? Hotarati-va... Eu nu aduc pentru ca... Eu vin numai ca sa beau. Smile
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#18
Di3go Wrote:
Helper Wrote:Pai il poti invita pe Legend sa iti aduca beutura... Orice om trebuie sa se imbete. Chiar daca sta si in pesteri, daca nu s-a imbatat, si-a irosit viata.

Ba inteleg ca beau la cazuri mai speciale asa, de Craciun, de Pasti si in fiecare zi (glumeam), mai beau si eu, dar nu stiu de unde ai scos faza aia cu sa aduc eu beutura.
Pai tu esti majorul de aici... Noi avem toti sub 18 ani.
replyReply
#19
Daca e vorba de bautura, ma bag!
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#20
Quote:Helper a Scris:
Pai tu esti majorul de aici... Noi avem toti sub 18 ani.

Si eu am 18 Grin
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  La multi ani Terente! Warhell 7 2,565 08-22-2011, 09:26 AM
Last Post: Szekemri
Exclamation La multi ani WoG.ro! Edg 23 6,668 05-08-2011, 08:59 PM
Last Post: Cryssalis
  La multi ani pepe! Z3R0 C00L 12 3,789 10-10-2010, 03:17 PM
Last Post: Carnage
Smile La multi ani Pepe iustintoma 6 4,077 08-25-2010, 12:09 AM
Last Post: Raducu'
Wink La multi ani Necro! Raven 6 1,996 08-20-2010, 11:24 AM
Last Post: Carnage
  La Multi Ani !!! - Ziua Copilului Stuart 4 1,392 06-01-2008, 09:54 PM
Last Post: Alex*

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)