Poll: Sunteti de acord cu dublarea filmelor in limba romana?
You do not have permission to vote in this poll.
Da
41.18%
7 41.18%
Nu
58.82%
10 58.82%
Total 17 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filme dublate in romana
#11
(05-07-2011, 09:35 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: dar gandeste-te ca filmele pe net nu sunt disponibile oricui....torrente nu stiu sa foloseasca oamenii mai in varsta, iar filme online free gasesti greu si risti sa prinzi si cativa virusi buni.

Eu unu mi-am sustinut puntul meu de vedere, oamenii care nu stiu sa foloseasca torentele vor avea punctul lor de vedere iar POLITICIENII vor vor aproba sau nu legea cum ii taie pe ei capul.

Deci in continuare sustin ca dublarea firmelor ar aduce unele avantaje acestei natiuni.

Oricum, daca nu ma insel dublarea va fi oarecum obligatorie pentru televiuziunile de stat adica TVR-urile si dupa cum bine se stie pe la TVR se uita cel mai mult batranii de prin zonele rurale pe unde inca nu a aparut cablul si dupa parerea mea aceasta dublare ar reprezenta mana cereasca pentru ei.

Dezavantaje ale Dublarii: Incurajarea analfabetismului.
replyReply
#12
mai ales pe oamenii care nu stiu sa citeasca Wink
replyReply
#13
macar i se duce lu' bunicu obsesia de telenovele Haha
replyReply
#14
daca vreti filme dublata sau seriale incercat disney channel Wink)
replyReply
#15
(05-08-2011, 09:01 PM)Cryssalis Wrote: daca vreti filme dublata sau seriale incercat disney channel Wink)

motiv care m-au oprit in vizioanarea desenelor + aparitia hannelor si justinilor.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#16
oricum care-i faza cu hanna ??? vad ca toti nu o suporta Haha
replyReply
#17
serialul ala este o tampenie si cred ca acest motiv este destul de convingator : ) )
replyReply
#18
daca ar fi o tampenie de ce se uita multi la el (am vazut la tv o secventa cum ca a castigat miliarde de dolari pe serialul asta Wink )
replyReply
#19
(05-10-2011, 12:02 PM)Cryssalis Wrote: daca ar fi o tampenie de ce se uita multi la el (am vazut la tv o secventa cum ca a castigat miliarde de dolari pe serialul asta Wink )

LIES.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#20
Bad Idea,eu nu ma uit la filmele romanesti din cauza vocilor Haha...
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)