Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ring of Force
#1
Bun in primu rand va zic un SALUT la toata lumea, sunt nou pe site as avea nevoie de ajutoru vostru .. eu joc acum Gothic 2 notr imi trebuie sa stiu unde e Ring of Force vreau sa ma duc pe 2 handed weapons si imi trebuie strenght imi zice cineva unde gasesc un inel de strenght ? a da si mi-a spus un prieten ca pot gasi o amuleta de 15 strenght undeva in valley of mines dar nu stiu exact .. ma puteti lamuri, cei ce stiu ?
#2
Dar nu e mai usor sa faci putina experienta si apoi sa consumi punctele de experienta antrenandu-te? Grin
#3
Pai da man dar e gothic 2 notr si potiunile care le fac eu +3 strength nu 5 ca in cel normal si cum imi fac 170 putere ? imi trebuie si ceva busturi? ceva idei?
#4
eu am folosit franco's amulet si belt of force de la udar Wink asta in chapter 3 la dragoni Wink aaa da si un inel cu +4 dex si +4 strenght Wink
#5
Incearca sa patrunzi in sewers de desuptul Khorinis-ului, acolo vei gasit o amuleta de 10 str.
[Image: 242idki.png]
#6
Toate inelele si amuletele din Valley of the mines si din Khorinis le gasesti in attachements.

Sper ca te va ajuta.

   
   


Thread closed.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)