Poll: Ce fel de lume doriti sa aiba modul nostru?
You do not have permission to vote in this poll.
Lume Noua (M-am plictisit de Colonie.)
66.67%
8 66.67%
Lume Veche (The Colony forever!)
33.33%
4 33.33%
Total 12 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lumea Modului
#1
Echipa de Modding a forumului nostru pregateste un nou mod pentru Gothic I. Din pacate exista o mica problema - nu stim sigur daca sa cream o lume noua, sau sa o tinem tot pe cea veche, asa ca am decis sa apelam la parerea voastra, a utilizatorilor. Ce fel de lume ati dori sa vedeti in noul mod?
#2
Deci din cate se pare toata lumea vrea o lume noua daca da de ce?Dati-ne niste detalii cum ati vrea sa fie(dar va rog nu o dati in SFF-uri ca noi nu suntem nici PD nici Jowood)
#3
Sal! Cred ca cel mai bien ar fi sa mentineti lumea veche..vechile questuri..si sa faceti un feld e addon ..locuri sunt destule unde puteti adauga cate cv..Smile..o idee ar fi sa schimbati locatia focusurilor si sa "ridicati" tot felul de temple manastiri tabere..secteHaha (ex:focusul care-l iei cu Gorn are o locatie care merge trasnet pt un templu ..sau o tabara..cv...o tabara ar merge unde iei focusul cu diego..ati putea reface colapsed mineSmile..ar fi multe) [uiet de exemplu la focusul care-l iei cu Gorn poti face un fel de manastire..poate o manastire plina de frati de ai lu xardasSmilesi cu ajutorul lor sa poti ajunge necro ...iar dupa ce ajungi la ei in Guild in momentu cand esti important sa-ti dea focusulGrin]
#4
asa ar fi mai frumos cum a spus r3dSh4rk......lumea veche dar schimtat aproape totul cum ar veni un Gothic 1 Addon
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
#5
alte idei?nimic?nu mai fabuleaza nimeni?Haha
#6
Deci va fi o lume noua,noi aventuri noi arme noi guilde.

Atat va pot zice ca amenintarea principala va fi un Undead si armata lui de Zombie.

Daca doriti sa aparaceva in acest mod puteti posta aici.
#7
sa participam la acest mod cum?io unu sincer zic ca o sa duree 10000 de ani facand lume noua..asa adaugati la G1 si aprofundati mai mult pe questuri si mici detalii..ceea ce ar fi mult mai bine ..Daca vreti idei pt mod puneti intrebari..sau macar Postati si voi ideea voastra ceva mai detaliat
#8
Deci harta este in mare parte gata...Sa participati doar cu idei nu altceva..
#9
o ideie ar fi pe partea de magie sa fie 3 grupari de magi..ex fier si water..si a 3a sa fie necro...si ca sa intri in necro sa indeplinesti anumite conditii.. cum ar fi:sa fii membru water sau fier..sa omori cate o persoan din water si fier cu ajutorul scheletilor sau demonilor care-i creiezi ..si sa ai o anumita suma de baniGrin....faceti cum vreti da bagati necro..si faceti sa fie mai intunecat asaGrinHaha
#10
eu as vrea o lume noua. mi sa acrit de colonie. in gothci1 colonie . in gothic2 colonie. acum joc si notr iar colonie.. eu vreau ceva NOU


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Story-ul modului Szekemri 21 7,380 04-27-2012, 10:03 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)