Poll: Facem modul???
You do not have permission to vote in this poll.
Da
80.00%
16 80.00%
Nu
20.00%
4 20.00%
Total 20 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mod
#21
vreau sa fie cel mai bun mod
#22
Cred ca te intinzi mai mult de cat ti'e plapuma...

Sfat...

Gandeste-te la o poveste interesanta fara a implementa atatea lucruri noi care sunt inca tabu pentru gothic deoarece vei avea nevoie de conostinte serioase de 3d, scripturi, C++, Photoshop etc. Si din cate stiu eu tu nu esti nici macar un incepator in domeniile astea...
#23
nu stiu care e treaba, dar m-am saturat de criticile tale.......te rog frumos lasa-ma ...
#24
Pai nu sunt critici, dar ce zici tu necesita cunostinte serioase pe care doar oamenii de la PB sau alt studio profesionist le-ar putea face.

Eu ti-am zis ca ar trebui sa stii si sa apreciezi dificultatea ideilor tale.
#25
Posibil terminarea proiectului 10.05.2012
#26
Crissalys ne apucam numai noi 2 de mod daca ceilalti nu vor.Haha

A fost doar o gluma. Dar in orice caz ma ocup eu de 3d Studio Max, dar trebuie sa mi-l dea cineva.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#27
(05-19-2011, 08:27 PM)iustintoma Wrote: Crissalys ne apucam numai noi 2 de mod daca ceilalti nu vor.Haha

A fost doar o gluma. Dar in orice caz ma ocup eu de 3d Studio Max, dar trebuie sa mi-l dea cineva.


Cum adica sa ti-l dea cineva?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#28
Adica imi trebuie tot programul gratis.

Dar fara trial cum am eu.
Da cred ca ai dreptate, Raducu, e mare surface.3d din folderul OldWorld din folderul Worlds din Gothic 2.Acolo include si turnul lui Xardas.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#29
ma da eu ma gandeam ca poate s-o gasi cineva destul de priceput ca sa ne ajute la mod
#30
story and main dialogs finished


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)