Poll: Facem modul???
You do not have permission to vote in this poll.
Da
80.00%
16 80.00%
Nu
20.00%
4 20.00%
Total 20 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mod
#31
Imi poti da si mie prin pm un dialog ?
#32
Ok, vad ca toti fugiti de partea cu moddeling... nu le prea am in 3d studio sau autodesk dar ma descurc....

Lasatimi mie tot ce tine de texturi si alte chestii... la asta ma pricep cel mai bine si sincer sa fiu mi se pare cea mai frumoasa parte Tongue

cineva sa`mi trimita un PM cu un rezumat al story`ului ... iar cel ce creeaza story`ul , sa`mi dea "listuta" cu chestiile ce tin de moddeling si textura si ar trebui sa apara prin joculet , ca ma ocup cu cea mai mare placere Grin
May Gothic rise over your heads
#33
(06-05-2011, 11:56 PM)CosminFlappy Wrote: Ok, vad ca toti fugiti de partea cu moddeling... nu le prea am in 3d studio sau autodesk dar ma descurc....

Lasatimi mie tot ce tine de texturi si alte chestii... la asta ma pricep cel mai bine si sincer sa fiu mi se pare cea mai frumoasa parte Tongue

cineva sa`mi trimita un PM cu un rezumat al story`ului ... iar cel ce creeaza story`ul , sa`mi dea "listuta" cu chestiile ce tin de moddeling si textura si ar trebui sa apara prin joculet , ca ma ocup cu cea mai mare placere Grin

Nu discuti in threadul care trebuie. Modul la care ti-am cerut participarea se numeste worldofgothic.ro mod. Cauta threadul acela.Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#34
Daca ar fi Gothic 1 engine eu las juca cu mare drag.
Fighting back!...
#35
(05-16-2011, 06:24 PM)Cryssalis Wrote: Posibil terminarea proiectului 21.12.2012

lol

@Cryssalis ruinele acelea din gothic 1 era o manastire de Water Mages dupa cum povestea Gorn din cate tin eu minte Tongue
#36
(09-18-2011, 10:58 PM)Maddog Wrote:
(05-16-2011, 06:24 PM)Cryssalis Wrote: Posibil terminarea proiectului 21.12.2012

lol

@Cryssalis ruinele acelea din gothic 1 era o manastire de Water Mages dupa cum povestea Gorn din cate tin eu minte Tongue

Gorn zice ca cu foarte mult timp inaintea Barierei acolo locuiau niste "Monks' care practicau vrajitoria trasnformarilor.

Acuma termenul si asemanarea unui 'Monk' difera cam la toate jocurile deci nu stim cum ar fi ei inclusi in Gothic.
Fallen Knight of Garant.

#37
Nu vad rostul threadului, stiind faptul ca a fost doar o idee si nimeni nu se gandeste sa lucreze la el. Daca nu e asa, sa ma contacteze coordonatorul prin pm.

Thread closed.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)