Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[JOC] Tu cum...?
#1
De ce am deschis acest thread - ma gandesc sa discutam separat de restul discutiilor zilnice despre cum faceti voi diverse lucruri.

Spre exemplu: Cum va castigati banii de buzunar? Lucrati undeva, proiectati ceva, ii primiti pur si simplu de la parinti?
replyReply
#2
Am renuntat de ceva timp de a mai face rost de bani de la parinti. Asta s-a intamplat intr-o oarecare masura fortat sau mai bine zis favorizat de un lucru: practica pe care trebuie sa o facem pentru a trece anul la facultate. Acum mancare + alte lucruri 'casnice' le procur tot de la ei. Smile

Tu cum vezi o zi perfectă, dacă consideri că există aşa ceva?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
O zi perfecta, ar fi, dupa mine, o zi fara internet, telefon, TV, boxe, masina si orice altceva ce merge pe baza de electricitate sau combustibil, pe cat posibil. O zi perfecta ar fi alaturi de una sau mai multe persoane dragi, foc de tabara, chitari, glume bune, cantecul pasarilor, cerul liber si asa mai departe. Dar am mai multe imagini pt o zi perfecta, dar e doar perspectiva mea, fiecare vede "perfectul" in felul lui.

Tu cum ai vrea sa traiesti, unde ai vrea sa lucrezi cu adevarat, in ce tara ti-ai dori sa traiesti?
replyReply
#4
Vreau sa traiesc exact cum traiesc in momentul de fata, sa-mi cladesc un viitor si inevitabil un trecut de care sa nu-mi pare rau niciodata. As vrea sa lucrez in Romania, tara in care vreau sa stau toata viata.

Tu cum reactionezi cand iti dai seama ca cineva te minte?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
Incerc pe cat posibil sa-l fac sa creada ca inca ma minte,si incerc sa-l fac sa recunoasca fara a-i zice in fata ca stiu ca ma minte.

Tu ce i-ai spune/face prietenei daca ai afla ca te-a inselat?
replyReply
#6
As intreba-o daca are ceva sa-mi spuna. Daca zice nu, i-as spune ca nici eu nu am nimic sa-i spun si hai pa. Iar daca zice da, as asculta-o si apoi i-as zice hai pa.

Tu cum iti vei petrece vacanta?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#7
In primul rand multa chitara, apoi probabil incep sa ma pregatesc pt facultatea care vine in doi ani si sa mai invat cate ceva la biologie, iar printre astea merg la mare, gratare, piscina si voi vedea ce se mai iveste.

Tu cum joci jocurile? Te comporti ca un personaj negativ sau pozitiv?
replyReply
#8
Foarte bine le joc,si de obicei ca un personaj pozitiv.Am unele momente in care imi place sa fiu personajul negativ.

Tu cum ai fi vrut sa-ti fie viata?
replyReply
#9
Viata mea as vrea sa fie asa: trezirea cu femeia perfecta alaturi; eu sa fiu un om matur care se gandeste la ea si o respecta si o iubeste si etc...; ea sa fie constienta ca fac toate astea;

Tu cum vezi femeia ideala?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#10
Sa fie buna la suflet,de asemenea si la corp(forme :X).

Tu cum crezi ca ai putea schimba lumea?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)