Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cum iti mai umpli timpul?
#11
(09-30-2011, 10:11 PM)Hegan Wrote: Am uitat sa zic ca investighez posibile crime sau furturi.

No shit.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#12
poi eu merg in oltenia...retezat...ma joc pe pc...ies in oras cu prietenii,la un fotbal,in tabere,citesc si ma uit la filme
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#13
Parkour. Incerc sa invat. Stiu deja miscari de baza ca de exemplu: Advanced Vault (King Kong), Simple Vault, Speed Vault, Roll (desigur), Tic-Tac, Cat Leap, Precision Jump...... Si am mai inventat si eu cate ceva (Fall, Spin Vault, Back-elbowturn Grin). Ah si inaltimea mea ma cam ajuta ... 1,77 metri. Pentru 13 ani :| ...........................................................................................
Fighting back!...
replyReply
#14
(10-02-2011, 06:59 PM)Dastan Wrote: Parkour. Incerc sa invat. Stiu deja miscari de baza ca de exemplu: Advanced Vault (King Kong), Simple Vault, Speed Vault, Roll (desigur), Tic-Tac, Cat Leap, Precision Jump...... Si am mai inventat si eu cate ceva (Fall, Spin Vault, Back-elbowturn Grin). Ah si inaltimea mea ma cam ajuta ... 1,77 metri. Pentru 13 ani :| ...........................................................................................
LOL,esti inalt! Wink
Smirk
replyReply
#15
(10-02-2011, 07:46 PM)Legend Wrote:
(10-02-2011, 06:59 PM)Dastan Wrote: Parkour. Incerc sa invat. Stiu deja miscari de baza ca de exemplu: Advanced Vault (King Kong), Simple Vault, Speed Vault, Roll (desigur), Tic-Tac, Cat Leap, Precision Jump...... Si am mai inventat si eu cate ceva (Fall, Spin Vault, Back-elbowturn Grin). Ah si inaltimea mea ma cam ajuta ... 1,77 metri. Pentru 13 ani :| ...........................................................................................
LOL,esti inalt! Wink

Haha)))) epic: deci dastan povesteste acolo despre scheme de parkour, chestii serioase etc si legend, in loc de felicitari si tine-o tot asa, vine cu "LOL esti inalt"=))))))
gg broHaha

a si chiar: bv dastan keep goin' Wink
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#16
(10-02-2011, 09:13 PM)Raven Wrote:
(10-02-2011, 07:46 PM)Legend Wrote:
(10-02-2011, 06:59 PM)Dastan Wrote: Parkour. Incerc sa invat. Stiu deja miscari de baza ca de exemplu: Advanced Vault (King Kong), Simple Vault, Speed Vault, Roll (desigur), Tic-Tac, Cat Leap, Precision Jump...... Si am mai inventat si eu cate ceva (Fall, Spin Vault, Back-elbowturn Grin). Ah si inaltimea mea ma cam ajuta ... 1,77 metri. Pentru 13 ani :| ...........................................................................................
LOL,esti inalt! Wink

Haha)))) epic: deci dastan povesteste acolo despre scheme de parkour, chestii serioase etc si legend, in loc de felicitari si tine-o tot asa, vine cu "LOL esti inalt"=))))))
gg broHaha

a si chiar: bv dastan keep goin' Wink
Haha,poi cand am vazut cat e de inalt am zis wtf... Haha))
Smirk
replyReply
#17
Cum imi umplu timpul? Fruumosss...

De exemplu azi merg la deschidere. Imi voi reintalnii prea iubitii colegi, de care mi-a fost foarte dor. What Haha

Asta e diferit la facultate...prietenia cu 50% din colegi nu mai e valabila.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#18
poi la mine in clasa toti baietii ne intelegem bine intre noi...toti baietii se inteleg bine cu fetele...fetele nu se inteleg bine intre ele ...dar se inteleg bine cu baietii...(intodeauna am considerat ca fetele sunt niste ciudate...dar chestia asta e prea de totWhat )
Si app dastan...eu am abia 1,80 la 15 ani...roaga-te la dumnezeu in fiecare seara sa nu depasesti 1.90...ca o sa te doara picioarele...daca esti slab o sa fii ca o prajina...si daca esti gras o sa obosesti repedeSad...eu imi doresc sa ajung sincer pe la 1.92...dar nu mai mult...Smile...oricum dastan esti prea inalt pentru varsta ta...tu cred ca in loc de lapte sugeai steroizi din biberon cand erai micHaha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#19
(10-03-2011, 07:18 PM)Zamolxis1 Wrote: poi la mine in clasa toti baietii ne intelegem bine intre noi...toti baietii se inteleg bine cu fetele...fetele nu se inteleg bine intre ele ...dar se inteleg bine cu baietii...(intodeauna am considerat ca fetele sunt niste ciudate...dar chestia asta e prea de totWhat )
Si app dastan...eu am abia 1,80 la 15 ani...roaga-te la dumnezeu in fiecare seara sa nu depasesti 1.90...ca o sa te doara picioarele...daca esti slab o sa fii ca o prajina...si daca esti gras o sa obosesti repedeSad...eu imi doresc sa ajung sincer pe la 1.92...dar nu mai mult...Smile...oricum dastan esti prea inalt pentru varsta ta...tu cred ca in loc de lapte sugeai steroizi din biberon cand erai micHaha

=))
Smirk
replyReply
#20
(10-03-2011, 07:18 PM)Zamolxis1 Wrote: fetele nu se inteleg bine intre ele ...dar se inteleg bine cu baietii...(intodeauna am considerat ca fetele sunt niste ciudate...dar chestia asta e prea de totWhat )

Pai se inteleg bine cu cine le avantajeaza - adica baietii, nu cu rivalele- adica fetele....logic, nu?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)