Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cum iti mai umpli timpul?
#21
cum adica fetele nu se inteleg???omgomgomgomg la 15 ani?
la mn in clasa nu cred ca exista o fata care sa nu faca parte din "societatea aia secreta a fetelor""Haha
cica rivale...de obicei la baieti exista rivalitatea asta, nu la fete...
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#22
(10-03-2011, 07:31 PM)Raven Wrote: cum adica fetele nu se inteleg???omgomgomgomg la 15 ani?
la mn in clasa nu cred ca exista o fata care sa nu faca parte din "societatea aia secreta a fetelor""Haha
cica rivale...de obicei la baieti exista rivalitatea asta, nu la fete...

Fetele traiesc intr-o rivalitate destul de mare...De aici apar grupurile de prietene, care barfesc celelalte grupuri de fete.

La baieti exista rivalitatea asta? Ai vazut tu vreun baiat vreodata sa-si compare hainele cu al colegului lui si apoi, daca crede ca nu-s la fel de faine sa-si ia altele in secunda 2? Eu unul, nu.

"societatea aia secreta a fetelor"

Adevarat. Haha Exista si asa ceva, dar nu intra oricine in ea. Cel putin la liceele de la mine din oras.





Attached Files Thumbnail(s)
   
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#23
(10-03-2011, 08:26 PM)Terente Wrote:
(10-03-2011, 07:31 PM)Raven Wrote: cum adica fetele nu se inteleg???omgomgomgomg la 15 ani?
la mn in clasa nu cred ca exista o fata care sa nu faca parte din "societatea aia secreta a fetelor""Haha
cica rivale...de obicei la baieti exista rivalitatea asta, nu la fete...

Fetele traiesc intr-o rivalitate destul de mare...De aici apar grupurile de prietene, care barfesc celelalte grupuri de fete.

La baieti exista rivalitatea asta? Ai vazut tu vreun baiat vreodata sa-si compare hainele cu al colegului lui si apoi, daca crede ca nu-s la fel de faine sa-si ia altele in secunda 2? Eu unul, nu.

"societatea aia secreta a fetelor"

Adevarat. Haha Exista si asa ceva, dar nu intra oricine in ea. Cel putin la liceele de la mine din oras.

poate ca intr-adevar faza cu grupurile care barfesc alte grupuri e adevarata...dar nu la mn in clasaHaha

si nu zic de tipul ala de rivalitate intre baieti lolHaha zic ca baietii nu-s asa de "frati" intre ei cum sunt fetele "surori"
poate ca la facultate e altfel, da in liceu sigur nu e asaGrin
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#24
(10-02-2011, 09:20 PM)Legend Wrote:
(10-02-2011, 09:13 PM)Raven Wrote:
(10-02-2011, 07:46 PM)Legend Wrote:
(10-02-2011, 06:59 PM)Dastan Wrote: Parkour. Incerc sa invat. Stiu deja miscari de baza ca de exemplu: Advanced Vault (King Kong), Simple Vault, Speed Vault, Roll (desigur), Tic-Tac, Cat Leap, Precision Jump...... Si am mai inventat si eu cate ceva (Fall, Spin Vault, Back-elbowturn Grin). Ah si inaltimea mea ma cam ajuta ... 1,77 metri. Pentru 13 ani :| ...........................................................................................
LOL,esti inalt! Wink

Haha)))) epic: deci dastan povesteste acolo despre scheme de parkour, chestii serioase etc si legend, in loc de felicitari si tine-o tot asa, vine cu "LOL esti inalt"=))))))
gg broHaha

a si chiar: bv dastan keep goin' Wink
Haha,poi cand am vazut cat e de inalt am zis wtf... Haha))

Si culmea ca am un prieten cu un an mai mare si are 1,65 Haha Ce contrast!
Fighting back!...
replyReply
#25
terente ori imi citesti gandurile...ori ma cunosti ori ai trecut si tu prin asta...ai descris perfect clasa mea...de la liceuHaha...jos palaria...(auzi voi la facultate aveti si curs de medium???Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)