Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O gluma noua: BAC 2013
#11
(07-06-2011, 08:45 PM)Cryssalis Wrote: deci constat (mai demult asta): ca tara se duce de rapa Wink ......... sanatate = nu , justitie= nu ,si .................... invatamant = nu.....

Cu invatamantul poate se vor schimba lucrurile in anii ce urmeaza... Nu stiu de ce, dar am impresia ca Funeriu, ingamfat asa cum e, stie ce are de facut. Dar cum vin alegerile, presimt o schimbare inevitabila a lui....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#12
Sincer nu mai stiu daca a dat cineva bacul anul acesta de pe forum, dar e un motiv destul de bun pentru a face un thread...

Insa eu nu o sa fiu deloc serios in posturile pe care le voi face aici... Am sa ii iau pe cei care au picat bacul in gluma, la fel cum au considerat si ei bac-ul... o gluma.


Un inceput promitator este realizat de unul dintre 'lideri'...

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#13
Tipul era sincer...
replyReply
#14
Sa le fie rusine.
La mate mai zic ...nici eu nu ma prea descurc. Dar la romana, biologie, geografie sau istorie n-ai cum sa nu sti.
Eu n-am luat in viata mea meditatii, si totusi ma descurc.
Sup
replyReply
#15

Dar e si un lucru bun... Sa nu uitam ca exista partea cealalta... partea buna a celor care au luat bacul in serios. Singurii oameni care conteaza cu adevarat. Membrul nostru si al gw, Bogdan a luat bac-ul cu o medie smechera. Felicitari lui.


@roby, tipul era smecher, nu era sincer... Daca te refereai la sinceritate ca la o manifestare de prostie, asa e. Altceva in capul lui, decat gelul de care ne vorbea, nu exista.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#16
niste nisip partial!
felicitari bogdan!
replyReply
#17
Probabil nu a avut emotii.
Bogdan e un baiat destept. Wink
Sup
replyReply
#18
Multumesc baieti Wink

LE: Apropo, e cineva pe aici care e deja sau se duce la SNSPA Comunicare sau Limbi Straine in Bucuresti?
replyReply
#19
@Bogdane
Ce note ai luat la bac? ca tot veni vorba?
replyReply
#20
Romana 9
Istorie 9.75
Geografie 9.50
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)