Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mod[cititi]
#1
Salut...de ceva timp ma gandeam sa fac un mod pentru G2NOTR...vreau sa fac ceva complex...frumos...pana acum nu am avut timp...dar acum a venit vacanta...deci timp ar fi.Bineinteles ca nu pot face asta singur asa ca am deschis acest topic sa vad daca ar fi 2-3 oameni interesati de o colaborare...sa facem o echipa.Daca sunteti interesati si vreti sa participati la acest proiect trimiteti un pm sau anuntati-va aici.Storyline-ul nu vreau sa-l postez aici pentru ca as vrea sa fie o surpriza pentru restul playerilor.Pentru cei care sunt interesati sa ma ajute vom vorbi pe mess...sau prin pm.Grin
#2
Nimeni?:|
#3
Nici nu sti cati au spus mai asta,urmand sa raspunda cu "Eu sigur il fac doar am nevoie de o echipa,ca ma apuc eu sa invat tutoriale" sau ceva de genu.Meh,poate tu o sa fi unul dintre aia care o sa se tina de proiect pana la capat si o sa iasa ceva tare.NEVER!
#4
Nu te pot contrazice pentru ca stiu ca sunt multi care au crezut ca a face un mod e floare la ureche,apoi cand au dat de greu s au lasat pagubasi.Chiar am de gand sa fac ceva frumos si nu trebuie sa ma apuc de invatat tutoriale pentru ca stiu ceva ceva despre modding pentru ca am mai incercat odata sa fac asa ceva...dar singur nu am reusit.Apoi nu am mai avut timp sa reincerc,iar acum cand am timp si fiind vacanta,poate mai sunt care au timp liber si doresc sa se implice.Daca voi gasi oameni rapid,in 2 luni sper sa il termin.Wink
#5
(07-04-2011, 05:28 PM)Contador Wrote: Nu te pot contrazice pentru ca stiu ca sunt multi care au crezut ca a face un mod e floare la ureche,apoi cand au dat de greu s au lasat pagubasi.Chiar am de gand sa fac ceva frumos si nu trebuie sa ma apuc de invatat tutoriale pentru ca stiu ceva ceva despre modding pentru ca am mai incercat odata sa fac asa ceva...dar singur nu am reusit.Apoi nu am mai avut timp sa reincerc,iar acum cand am timp si fiind vacanta,poate mai sunt care au timp liber si doresc sa se implice.Daca voi gasi oameni rapid,in 2 luni sper sa il termin.Wink

Daca tot vrei sa fie o surpriza (placuta, sa speram), eu te sfatuiesc sa-l realizezi singur, din moment ce te pricepi la modding atat de bine incat...la prima incercare nu ai reusit.Smile
#6
(07-04-2011, 05:28 PM)Contador Wrote: in 2 luni sper sa il termin.Wink

Nimic bun nu poate rezulta in 2 luni.
Fallen Knight of Garant.

#7
Din pacate nu te pot ajuta prea mult in tentativa ta, pentru ca deja sunt in echipa de modding a forumului, care are planuri pentru alt mod. Dar daca crezi ca te pot ajuta intr-un fel, intreaba-ma si incerc sa te ajut.

BAFTA!
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#8
Pepe multumesc..imi dai un pm cu YM-ul tau daca se poate?...in caz ca am nevoie de ajutor.Skull am zis sper sa l termin in 2 luni..daca nu nu e nici o problema...mai lucram..nu am deadlineGrin Si daca as strange 2-3 oameni,nu mi se pare putin 2 luni.
Old nick hai sa incercam sa nu mai fim ironici.Sunt constient ca singur nu am cum sa l fac pentru ca e ceva complex.Cat despre treaba ca nu mi a iesit din prima n am ce sa zic...am scris si mai sus de ce am renuntat(in mare parte din cauza timpului)si in plus mi se pare normal ca prima data sa nu ti iasa...da na...asa suntem noi romanii..."buni"...cand ii criticam pe altii...e usor.Adica e mai usor sa i critici pe altii fara sa stii macar despre ce e vorba.Si e mult mai usor sa fii ironic decat sa incerci sa sa ajuti.
#9
(07-04-2011, 10:18 PM)Contador Wrote: Pepe multumesc..imi dai un pm cu YM-ul tau daca se poate?..

Good.
Cat despre proiectul tau, propuneti sa termini modul pentru a arata celorlalti ca se poate. E o metoda care nu poate da gres. Sunt sigur ca poate mai gasesti si pe aici niste oameni care sa te mai ajute.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#10
(07-04-2011, 10:18 PM)Contador Wrote: Old nick hai sa incercam sa nu mai fim ironici.Sunt constient ca singur nu am cum sa l fac pentru ca e ceva complex.Cat despre treaba ca nu mi a iesit din prima n am ce sa zic...am scris si mai sus de ce am renuntat(in mare parte din cauza timpului)si in plus mi se pare normal ca prima data sa nu ti iasa...da na...asa suntem noi romanii..."buni"...cand ii criticam pe altii...e usor.Adica e mai usor sa i critici pe altii fara sa stii macar despre ce e vorba.Si e mult mai usor sa fii ironic decat sa incerci sa sa ajuti.

N-am putut sa ma abtin, explicatia ta era prea nostima...Smile.Acum iti spun serios, daca e ceva complex cum zici, ar trebui sa te gandesti daca poate realiza cineva ceva atat de complex, din moment ce tu nu ai reusit, desi cunosti "ceva"modding. Si nu mi se pare normal ca ceva sa nu iasa din prima.Asta e mentalitate romaneasca. Si n-am cum sa nu fiu ironic, atata timp cat forumul geme de propuneri de mod-uri complexe si nemaivazute (intr-adevar, n-am vazut niciunul pana acumSmile ), mod-uri pentru care toti initiatorii cer ajutor (mai putin pepe si raducu care sunt baieti hotarati).Eu consider ca ironia cu care te-am abordat te va determina sa-ti duci proiectul la finalizare din ambitie, desi ambitia, la noi, romanii, e... cum ar fi critica despre care vorbeai.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)