Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propuneri de schimbari in rang
#1
Aici putem posta noi, userii simpli, si nu numai, cam cine ne-ar place sa aiba un rang mai bun, adica sa intre in ModTeam, sau sa fie Moderator, si chestii de genul acesta...
Ce scriem aici nu este obligatoriu ca Legend sa faca, doar sa vada cam ce ne place noua sa fie in echipe... :-D-:

Eu l-as pune pe D0rYnl ca Administrator, pentru ca este foarte activ si el ar putea remedia o problema pe forum cand Legend nu este online.

Si ar fi bun ca Moderator un user care sa stea cat mai mult pe forum, pentru ca daca nu supraveghezi forumul, userii pot posta tot felul de prostii si nu le editeaza nimeni.
replyReply
#2
Sunt de acord cu D0rYn sa fie Administrator, si-as vrea ca Stuart sa intre mai des pe forum...
replyReply
#3
1) Stuart isi face treaba destul de bine, Caline.
2) Momentan, sunt destui Administratori si Moderatori.
replyReply
#4
Caline, eu am fost pe acest forum inca de la inceput si am ajutat cat de putin la dezvoltarea lui, si, oricum, treaba mea e sa raspund la intrebarile modderilor incepatori si sa ajut la crearea mod-urilor.
Deci, nu vorbi daca nu cunosti situatia.
Undead Rock Party!!!
replyReply
#5
Sunt de acord, Dorin ar trebui sa fie Administrator, fiindca este foarte activ si intra des pe forum. Este omul potrivit, parerea mea.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#6
Stuart Wrote:Caline eu am fost pe acest forum inca de la inceput si am ajutat cat de putzin la dezvoltarea lui si oricum treaba mea e sa raspund la intrebarile modderilor incepatori si sa ajut la crearea moddurilor.
Deci nu vorbi daca nu cunosti situatia.

Stai calm, nu vroiam sa te acuz ca nu ti-ai face treaba... Voiam sa spun doar ca ar trebui sa postezi mai des.

Apropo, felicitari noului Administrator, Alex.
replyReply
#7
Si felicitarile mele, iar Alex este Administrator pana cand Colonelul se va mai gandi si la noi si va mai intra pe forum.
replyReply
#8
Alex este Administrator? Eu stiam ca Administratori sunt doar aceia care au creat forumul, restul Moderatori, Super Moderatori si Utilizatori... In fine... Bravo, Alex!
replyReply
#9
Mersi, mersi, Hardy, chiar daca rangul asta este temporar. :-);:
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#10
Felicitari, Alex, chiar meritai acest rang. Esti un user foarte activ. :-Oki-:
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)