Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabere? Garzi?
#1
Ce credeti, vor exista Garzi, Tabere, guild-uri in care se poate inrola eroul in RPB?
replyReply
#2
Foarte probabil. Pai, eroul trebuie sa aiba o ghilda in care sa intre, pentru a se dezvolta mai usor, cu toate ca eu, daca as fi rival cu Gothic 3, nu as pune aceleasi chestii ca acolo.
replyReply
#3
De ce sa nu fie? Ma gandesc ca cei de la PB vor pune cel putin 3 tabere (cum au facut in Gothic 1)...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#4
Sper sa fie mai multe tabere, sa se intreaca cu Gothic 3.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#5
Ce ar fi daca ar fi peste 5 tabere... Daca chiar ar face asta, ar fi super... O sa ai de unde alege... Celor de la JoWood o sa le para rau daca cei de la PB vor face asa...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#6
Mie nu mi-a placut, caci la Gothic 3 nu aveai guilduri. (Bine... Erau Innos, Beliar sau Xardas.) Dar daca nu este o decizie definita (adica ca in Gothic 2, unde decizia era definitiva), nici nu ai pentru ce reincepe jocul. Daca au zis ca este o harta la fel de mare ca in Gothic 3, sper sa aiba multe guilduri. :-D-:
replyReply
#7
Cred deoarce e facu de Pyranha bites nu?:d
[Image: 242idki.png]
replyReply
#8
Harta e destul de maricica da nu ca in G3! Totusi Risen, fara nici un patch dupa parerea mea nu are asa multe buguri cum are Gothic 3 chiar si cu mai multe patchuri
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#9
ar fi misto sa puna cateva guilduri dar ce ar putea fi acestea? primul ar putea fi din garda orasului dar celelalte?sa mai zic unul de banditi si unul de magi cum era in gothic 2 dar altceva?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)