Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SUGESTIE[ Activitate useri
#1
Atentie!!! Am ales acest titlu pentru a va sari in ochi mai bine.
Rog toti userii care si-au facut cont sa fie activi prin posturi pe cat posibil macar 10-15 posturi de om...deoarece daca ne uitam la lista cu userii cred ca peste 70% au 0 posturi trebuie sa mai remediem aceasta situatie.
La o saptamana de la crearea contului daca nu va avea minimun 5-10 posturi va fi sters.

Luati-o va rog ca o rugaminte.
#2
Stai ca nu e bine....eu pe wog.com am postat la 3 luni dupa ce mi-am facut cont. Deci nu cred ca ar fi corect si bine.
#3
Poi stiu...nu e prea corect dar la cati useri am adunat in ultima saptamana unii ma invinuiescca mi-am facut singur conturile.
#4
Da dar daca iti faceai singur conturiile, puteai de asemenea si sa postezi Wink
#5
Poi asta e conceptia unor persoane... nu stau acum sa dau nume...
#6
Di3go Wrote:Poi asta e conceptia unor persoane... nu stau acum sa dau nume...

Pai nu merita sa strici numarul membriilor de pe forum doar pentru ca ti-au zis cativa ca ti-ai facut tu conturiile.
#7
Bune idee. La mine nu va fi cazul!
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#8
Nu e o idee prea buna ... poate unii se hotarasc mai tarziu sa posteze. Si nu ar trebui sa ascultam ce alti oameni!
#9
IDEE: NU sterge nici un cont! Lasa-i acolo, ca nu mananca resurse ( si chiar daca mananca, iti mai dau de la mine Tongue ). La un moment dat, poate se trezesc si ei sa posteze ( asa cum fac eu acuma Haha )
#10
Nu stiu.E cam mult 70%.Da-le mesaje de avertizare.Probabil au si uitat ca si-au facut cont.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sugestie creare sub-forum Z3R0 C00L 7 4,304 09-05-2011, 11:09 AM
Last Post: Szekemri
  [SUGESTIE] Doi moderatori Ducipal 10 2,645 05-10-2009, 02:02 PM
Last Post: Andrey

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)