Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrools 3: Morrowind subtitrat
#1
As vrea doar sa stiu unde gasesc un mod romanesc ..care sa contina dialogurile subtitrate in romana..etc..am cautat pe google dar n-am gasit..:|

Orice ajutor e bine venit
Sup
replyReply
#2
Exista asa ceva? moduri in romana mi-e greu sa cred...nici nu stiu vreo comunitatea prea dezvoltata(din ro) care sa se ocupe in special de TES.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
Pacat..Sad..am auzit ca editorul e cel mai usor de folosit..asa ca dupa ce termin seria Gothic, cred ca am sa ma apuc eu de un mod..
Sup
replyReply
#4
daca vrei te ajutSmile
Am Descoprit Control Panel Am evoluat!>Grin:clap:
replyReply
#5
Nu exista o versiune in romana a acelui joc, dar daca vreti v-ati puta ocupa voi daca va descurcati si aveti timp Smile.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#6
ce zici warhel?
Am Descoprit Control Panel Am evoluat!>Grin:clap:
replyReply
#7
Termin Gothic 2 (sunt in capitolul 5)..si ma pun pe treaba, daca am nevoie de cineva cu mine in echipa..desi nu cred pentru ca doar am sa traduc..o sa te chem.
Sup
replyReply
#8
Vreti sa traduceri TES 3? Multa bafta at.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#9
(08-16-2011, 02:30 PM)warhell Wrote: Termin Gothic 2 (sunt in capitolul 5)..si ma pun pe treaba, daca am nevoie de cineva cu mine in echipa..desi nu cred pentru ca doar am sa traduc..o sa te chem.


Ohoo o sa ai nevoie de multi oameni daca nu vrei ca traducerea sa dureze peste un an Haha.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#10
(08-16-2011, 04:34 PM)Carnage Wrote:
(08-16-2011, 02:30 PM)warhell Wrote: Termin Gothic 2 (sunt in capitolul 5)..si ma pun pe treaba, daca am nevoie de cineva cu mine in echipa..desi nu cred pentru ca doar am sa traduc..o sa te chem.


Ohoo o sa ai nevoie de multi oameni daca nu vrei ca traducerea sa dureze peste un an Haha.

Da. Din cate stiu eu, tes-ul are dialoguri o gramada, tinand cont ca nu au si audio. Dar oricum, daca sunteti vreo 4-5 ambitiosi, reusiti.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)