Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
! Atentie !
#41
Da da acolo o haina jerpelita vai de capul ei sau mai tare lasal gol aia din Sect Camp aveau doar o fusta vorbesc de novici daca mai tin minte corect.Eu sa fiu mai cu mot ma lupt golHaha
[Image: 21ozj90.png]
#42
E sexy maHaha
#43
mi se pare sau suntem 3,4 paladini ca primi au fost warhel si eu

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#44
Nu stiu sigur... nu mai conteaza numarul. Pot sa fie oricati intr-o factiune. Importante vor fi questurile si dialogurile. Factiunile oricum nu vor influenta decat cum vor fi imbracate npc-urile si poate modul de lupta.
Kelokata impreuna cu fiul vor fi de asemenea Npc-uri in acest mod. Asta cred ca-i va placea tinand cont ca este un asa mare fan al jocului, la o varsta mica. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#45
Pana la urma despre ce e vorba?Ce mod? Haha
Smirk
#46
Cred ca vrea sa ne includa in modul la care lucreaza..cel pentru G1.
Sup
#47
a deci e despre g 1 (oare)

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#48
Aha, ok, nu stiam care e treaba.
Smirk
#49
pai cine stie exact

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#50
Deci ca sa clarific. Este un mini mod pentru Gothic 2, in care toti care v-ati prezentat + inca cateva npc-uri surpriza vor participa. Veti avea armurile corespunzatoare ghildurilor alese si voi face cateva misiuni care sa semene cat mai mult cu 'realitatea' de pe forum.

Main questul modului va fi unul care va putea fi considerat putin rautacios, dar defapt este facut doar pentru ca modul sa aiba un sfarsit. Oricum nu multi veti cunoaste despre ce este vorba, deci nu il veti putea interpreta. Tongue

Va fi ceva amuzant, dupa ideile care trec acum prin cap. Va trebui doar sa asteptati sa fie gata.

Show Content

Momentan Iustin si personajul cel rau este creat, moderatorii + adminul.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)