Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quest
#1
Am si eu o intrebara...nu joc G3 numa de 2 zile...am ajuns in Montane(nush daca am scris bine)...am reputatie 74........am primit o questa de la Elber de la ferma aia sa rezolv cu hoti de grau....da nu stiu unde sa ii gasesc...ma poate ajuta cineva?
ms
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#2
Pai treci drumu de la ferma , o iei prin padure pe langa munte , mai intai o sa gasesti niste snapperi si apoi o sa dai de un mini camp de banditi , iar aia sunt hoti de grau.
You are a Mora !
#3
I-am descoperit......da oricum am ajuns la Varok(sau cum il cheama) mo dat o questa da distrug Okara.....trebe sa o fac singur...sau ar trebuisa ma ajute niste mercenari sau orci....la fal si cu Redeek...?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#4
Nu am jucat niciodata de partea orcilor (adica nu am distrus niciodata taberele rebelilor ) dar cred ca trebe sa o faci singur.
You are a Mora !
#5
E super jocul!!!!!!!!!!!! l-am terminat si l-as mai juca odata.Mi-aduc aminte cand mi-a vorbit prima data Inos acolo sus la manastite in Nordmar nu avusesem decat 10 fire chalice si totusi mi-a vorbit.
Terminasem misiunile cu mormintele,omorasem toti orcii ,si tot mai aveam ceva de facut.
Trebuia sa-l omor si pe Zuben .A fost destul de dificil deoarece nu aveam reputatie printre hassisini dar am reusit sa trec de toate garzile acestuia.
......... Cred ca am sa-l mai joc odata!
#6
Bine ai venit @Radar123 in mica noatra comunitate vezi ca este un thread de introducere si speram sa ai o sedere cat mai lunga si cat mai multe posturi.

Thread inchis.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Sad problema cu un quest horatiu11 3 1,311 07-15-2009, 12:57 PM
Last Post: horatiu11
  [PROBLEMA]]Quest Gothic - Tigari tomasinio 6 1,356 07-05-2009, 11:16 PM
Last Post: Edg

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)