Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victoria: An Empire Under The Sun
Dacă aş fi în locul tău aş ataca de peste tot, inclusiv de pe golful persian. Fă câteva nave de transport, şi debarchează dincolo de golf, la ei. Iar între timp aş ataca şi în nord, de pe ambele părţi, desigur.
Asta ar trebui să-i nimicească.
Sup
replyReply
O, dar am debarcat acolo, numai ca isi mobilieaza soldatii si vin cu vreo 34 divizi, nu zic ca nu am si eu multe, am cateva de 4divizi, una de 3divizi care se asigura ca ei nu trec granita, trei de 9 divizi si vreo 2 de 7. Dar faza e ca am reluat unpic atunci cand atacam cam de la inceput ca in anul 2017 august ma ataca Sirya, nu ca mi-ar pasa dar m-ar prinde fara soldati puternici in tara, ca in rest am in fiecare oras aproape soldati. Cred ca scot tancurile din capitala si le bag la atac cu cel mai bun general.


P.S ce prosti sunt aia din Sirya ma ataca fara sa lase aliatii sa vina pe mineHaha. Tinta usoara.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
Acum tu ce Victoria joci sau ce mod?
replyReply
(10-06-2012, 06:31 PM)soul of darknes Wrote: Acum tu ce Victoria joci sau ce mod?

Modern days.
Sup
replyReply
Warhell, iti ruleaza Victoria 2 A house divided?
Grin
replyReply
N-am încercat, dar foarte probabil, nu.
Sup
replyReply
(01-23-2013, 05:23 PM)Warhell Wrote: N-am încercat, dar foarte probabil, nu.

Trist...
replyReply
Am jucat eu cu Austria, si un coleg cu Germania, ne-am chinuit sa o unificam, si dupa razboaie stupide cu Rusia Franta si Turcia, am facut pace. Si la 1850, Franta s-a gandit sa atace Germania, si normal, noi doi eram singuri contra Rusia , Turcia si Franta. Inconjurati total=>fail totalHaha. Maine campanie noua.

Victoria II
replyReply
Care joaca Victoria Revolutions, maine mai spre seara?
replyReply
Doar Darkest Hour dacă vrei...nu cred că mai joacă cineva de pe aici Victoria.
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)