Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victoria: An Empire Under The Sun
#11
Merge pe o placa de 64?Smile
Pare interesant
replyReply
#12
Da, merge. Smile
Sup
replyReply
#13
Thx,o sa incep sa ma rog de fratemiu sa mi-l descarceHaha
replyReply
#14
Ca tot a revenit vorba de Vicky, am hotarat sa va arat ce am reusit sa fac pana in 1889 din 1836, mentionez ca am jucat cu Wallachia in 1836-1860, dupa care am unit Transilvania cu Wallachia, si s-a format Romania, pe care din fericire este tot sub controlul meu, de atunci am scos Turcia din Europa , am construit cateva state satelit din cauza razboiului cu Austria..si cam asta este rezultatul! (Roz=Romania): [attachment=410]
Sup
replyReply
#15
Va prezint Romania in 2020 sub comanda fascista! (Partidul Noua Generatie):[attachment=479]
Sup
replyReply
#16
gata...ma apuc si eu...m-ai convins!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#17
Ce am aratat eu aici este un mod, normal..jocul se termina in 1935 (cu expansiunea Revolutions). Am pus un mod Modern Days. Care imi permite sa incep jocul in 1950 si sa il termin....oricand Grin. Dar iti recomand sa incepi intai cu campania din 1836..sa joci putin, dar nu uita..sa instalezi si expansiunea Revolutions. Sau daca vrei..poti incepe direct din 2009.

De aici poti downloada modul: http://forum.paradoxplaza.com/forum/show...ario-(MDS)
Sup
replyReply
#18
cum se numesc cei ce au facut jocul? Ca stiu ca era un pachet pe F******t!
nu gasesc victoria an empire under the sun!
doar victoria 2!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#19
Paradox. Iti dau eu un link de unde sa il descarci? (legal si gratis)
Sup
replyReply
#20
ok...trimite prin pm te rog...ma simt mai sigur daca e legal...fiindca in ultima vreme imi e urat sa descarc fara copyright!
auzi...dar victoria 2 este an empire under the sun?
ca decat sa descarc tot pack-ulSmile!
te mai intreb odata, Victoria 2 este tot una cu Victoria an empire under the sun?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)