Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victoria: An Empire Under The Sun
E singurul joc pe care nu l-am sters niciodata (am facut cateva reinstaluri cand era nevoie..Grin).
Oricum, n-as spune ca joc mult, anexez o tara sau doua, pun pe youtube si nu mai intru ziua aia..daca ai observat scot un video in fiecare zi...prefer Vietcong sau Terrae Expugnandae.
Sup
replyReply
Nu am auzit de astea douaSmile...apropo Paradox au facut si Mount & Blade nu? Au jocuri foarte faine astia de la Paradox, dar cred ca au muncit o gramada la ele.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Nu cred ca ei l-au facut..
Vietcong e un shooter tactic din timpul razboiului din Vietnam..iar Terrae e modul care l-am folosit la povestea lui Kreon (mod pt. RTW).
Sup
replyReply
Ultima parte:

Urmeaza cea mai mare provocare...unificarea Romei, daca am sa reusesc, am sa tintesc si mai sus. Ma gandesc sa distrug PRC-ul (China comunista) cu Republica Chineza (care e formata doar dintr-o insulita...)

BTW: Daca va uitati la ultima poza..nu mai apare Serbia, ci Yugoslavia. Grin
Sup
replyReply
Tocmai am reusit sa fac steagul celui de-al patrulea Reich (urmatorul AAR dupa Imperiul Roman). Eu unul sunt multumit de ce am facut..acel steag va aparea doar daca partidul nazist va fi la putere..am facut si la Italia, dar e mai aiurea..o sa vedeti in noul video..
Sup
replyReply
Fain, vad ca esti pasionat de jocul asta, mai fol coduri din cand in cand?Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Doar "nofog" cand astept DI points..sa vad ce se mai intampla prin razboaie (daca sunt) si "badboy", ca sa vad cat de mult ma uraste celelalte tari. Daca am prea mult, o sa fiu atacat din toate partile..trebuie sa am grija cu asta, mai ales acum..cand vreau sa refac imperii (si sa fac)..
Sup
replyReply
E cineva interesant de un joc maine? Nu de alta, dar sa nu fim doar doi (Bv si eu).
Sup
replyReply
Partea intai din campania cu imperiul Roman..la 0:50 devenim fascisti..spuneti-mi parerea voastra despre steag..daca ar trebui sa il schimb..
Sup
replyReply
Cum l-ai schimbat? (steagul)
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)