Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victoria: An Empire Under The Sun
E foarte complicat.
Sup
replyReply
Am jucat alaturi de Roby online. Eu cu Ungaria, el cu Austria..am impartit Slovenia si Slovacia si acum suntem in razboi cu Croatia. Daca cineva vrea sa mai intre..sa posteze aici, de preferabil cu Serbia. Vrem sa cucerim Balcanii, si mai tarziu..poate un razboi mondial..Grin
O poza...Grin:    
Sup
replyReply
Am reusit...CU GREU sa cucerim Croatia..Karlovar-ul ne-a pus capac..a fost poarta spre coasta, dar si spre capitala..dar in cele din urma s-a terminat cu bine si harta arata asa:
   
Sup
replyReply
Cade si Bosnia..chiar nu vrea nimeni sa ni se alature? E vacanta oameni buni, daca acum nu aveti timp, atunci cand?
O sa atacam Serbia, deci cine ni se alatura poate alege ce tara vrea.(nu d'alea mari)

   

Sup
replyReply
N-am mai scos de ceva timp...asa ca am continuat aseara, dar l-am pus azi..


Nenorocitii de unguri au vrut razboi, le-am dat eu razboi.
Sup
replyReply
Mai joaca careva Victoria? Eu am inceput de multa vreme o campanie cu Arabia Saudita, am cucerit tarile de jos, si emiratele plus ce era mai mic, am intrat in Irak cu tot ce aveam(am foarte multe), dar au vrut pace si au mai ramas cu 4 orase despartie(atentie nu pot merge decat dintr-un singur oras in altul), iar dupa ce pregatesc armata mea o sa-i fac praf. Mai greu pentru ca Bagdadul are o super rezistenta. In rest am un partid comunist care da roade, nu am revolte mai deloc, acum am avut 2 pentru prima oara, in rest mare parte din tara e verde la culoare, chiar unele teritorii cucerite sunt mai in regula ca altele. Daca vreti sa jucam am id de mess in profil, sunt cateva ore pe mess, deci spuneti doar.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
Poti pune o poza?
replyReply
Imd vine baiatu:



P.S am lasat ceva orase(capitala la Yemen si acum imi e satelit.

Uite poza cu un nou califat care vreau sa le uneasca pe cele trei(abbasid,omeiad si fatimizi)

[Image: scaled.php?server=62&filename=victoria20...es=landing]
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
Bravo.
Sup
replyReply
Multumesc, dar acum atac Iranul, ce sfat imi dai sa atac de la granita aia din est sau cea din nord-est??
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)