Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista Coduri Gothic 3
#11
Ti le reseteaza ca ti le reseteaza.Foloseste cheatul de puncte sa iti faci stats la loc.
Astea sunt bune sa faci clipuri cu ele.Dar pt avantaje in joc..nu prea ai nevoie.Poti sa faci jumate de joc fara sa cumperi vreo arma/armura noua.
#12
exista un cod ca sa imi creasca increderea intr-un oras?ca sunt in goldern sau cum se numeste si mi-a dat unu tancock sau numai stiu cum sa il gasesc pe Tim sau Timo sau ceva cu T si nu il gasesc...si maia m nevoie doar de 15% incredere..
#13
Lol. numa codati jukati frate fara coduri dak sunteti buni , am terminat 1-4 si tot nu bag coduri, dak asa va place voua Gothic sa-l jucati ...n-are farmec
#14
Da-ti log out. Normal ca n-are farmec, dar toata lumea de aici a terminat jocurile fara coduri. Sunt puse aici doar ca sa te distrezi in joc cand nu ai ce face.
#15
Sau cand faci un mod or something sa poti sa il testezi mai usor. Sau cand te lovesti de un bug de netrecut sa te folosesti de consola pentru a te teleporta sau a insera un obiect de care ai nevoie. You know, codurile nu sunt introduse de producatori pentru copiii care vor sa se simta bosi cu god mode on.
#16
daca scri spawn si numele unui caracter apare cum ar fi spawn Diego sau spawn Lester doar cu litere mari sunt multe (spawn Thorus,Lee,Milten,Xardas,Saturas,Nefarius,Gorn etc) tre sa fie cu litera mare la inceput ex: spawn (D)iego


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Atlas Gothic:Northmar Hegan 0 1,157 08-23-2014, 04:43 PM
Last Post: Hegan
  Atlas Gothic:Varant Hegan 0 1,044 08-23-2014, 02:52 PM
Last Post: Hegan
  Atlas Gothic: Myrtana Hegan 0 1,210 08-22-2014, 10:57 PM
Last Post: Hegan
  Bestii: Gothic 3 Hegan 1 3,803 10-18-2011, 03:28 PM
Last Post: Hegan
  Învăţători în Gothic 3 Szekemri 0 3,108 09-28-2011, 10:05 AM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)