Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nelamurire
#1
Am terminat de nenumarate ori jocul mai demult, dar niciodata nu am gasit ce zice intr-un walkthrough. Citez: "You can get back to the dragon and get his Soul if you like, but then start back for the ship. You will meet some of your pals on the way back, talk to them. At the ship you'll have to fight the odd orc. Find the captain (asleep) and talking to him starts the last cut scene."
Care e acel "odd orc" ? Eu am cautat de mi-a venit acru...
replyReply
#2
Acest "odd orc" era la sfarsitul ultimului capitol in Gothic 2, si trebuia sa fii paladin pentru a-l intalni (din ce imi amintesc). :-??
replyReply
#3
odd inseamna ciudat...dar nu am intalnit asta pana acu...poate ca de obicei joc ca mercenar
replyReply
#4
Eu am jucat toate guildele da nu mai tin minte Haha
replyReply
#5
Dupa ce il omori pe Undead Dragon si te indrepti catre vapor, vei intalni la aprox. 20-30 de metri de vapor niste orci care se lupta cu Gorn, Milten etc (depinde pe cine aduci cu tine pe insula). Nu conteaza din ce guilda faci parte. Cred...
replyReply
#6
Unde este ur-Shak in gothic 2?
si ce rol are?(stiu ca te ea la bataie la un moment dat)
[Image: 242idki.png]
replyReply
#7
(01-05-2010, 09:34 PM)carnage12 Wrote: Unde este ur-Shak in gothic 2?
si ce rol are?(stiu ca te ea la bataie la un moment dat)

Se aflape dealul de langa tabara de minat a lui Fajeth ... si nu "te i-a niciodata la bataie"
replyReply
#8
k stiu ca te recunoaste da` parca trebuie sate desparti de el(asa zice el) si stiam ca va luptati
oricum msSmile
[Image: 242idki.png]
replyReply
#9
(01-06-2010, 01:12 PM)carnage12 Wrote: k stiu ca te recunoaste da` parca trebuie sate desparti de el(asa zice el) si stiam ca va luptati
oricum msSmile

Daca afla ca l-ai omorat pe Hosh-Pak, se supara pe tine, dar nu te ataca.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)