Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum
#21
apoi atunci trebuia sa fie numele forumului www.offtopic.org...forumul offtopic este pentu discutii libere dar vad ca multi posteaza numai akolo si la seria gohic mai deloc...orikum am sa il deschid(intr-o buna zi :HahaSmile
#22
Greva Greva Greva vrem off topicul deschis ,Greva Greva Greva :-)):
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#23
haha, nu cred ca o sa-mi fie dor de sectiunea off-topic, spune-mi ca sunt un spargator de greva Haha
[Image: bannersigmi2.jpg]
#24
Sectiunea Offtopic devenise larga, prea larga pentru un forum Gothic (ajunsesem sa postam aproape numai acolo). Parca este mai bine acum ca Offtopicul s-a mai oprit.
#25
Greva Greva Greva vrem off topicul deschis ,Greva Greva Greva Haha
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#26
Haideti sa o terminam ca de akum vad ca acest thread se transforma in offtopic....
#27
Serios, ar trebuie deschisa cat mai repede sectiunea off-topic, nu trebuie sa dictam oamenilor unde sa posteze. E treaba fiecaruia unde posteaza si pe WoG de exemplu e la fel, sunt useri care posteaza doar in Peanuts (printre care si eu) si nu spune nimeni nimic. Forumul Peanuts (off-topic) are mai multe posturi decat sectiunile Gothic Discussion sau Help si nu il inchide nimeni.
#28
Parerea mea este ca (virgula) culoarea albastra a forumului prezenta in nick-ul si scrisul moderatorilor ar trebui schimbata cu un albastru mai pal, mai deschis. Culoarea curenta mi se pare totusi ca este prea stridenta, prea sare in ochi...
#29
@Dorin gaseste codul albastrului pe care il vrei iar eu il,voi modifica.
@Calin astazi voi deschide offtopicul.
@Bamfy faza cu thank you nu o putem scoate deoarece e de la MyBB si forumul este intr-o continua schimbare trebuie sa-mi gasesc o zi libera sa modific totul(dar cu traducerile,patchul la g1,modul se c-am duc zilele)
#30
Cum sa schimbi, mey, culoarea de la reputatie? Culorile sunt foarte bune asa: verde pentru reputatie pozitiva, albastru-gri pentru reputatie neutra si rosie pentru reputatie negativa. Nu cred ca ar fi bine sa stricam aceasta logica.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propunere REORGANIZARE FORUM dsKed cristy 10 4,851 07-09-2013, 01:56 PM
Last Post: Edd
  Mesaj pentru Bogdan! Warhell 5 3,093 01-05-2013, 11:05 PM
Last Post: Kristi
  My forum bulletin iustintoma 41 11,323 01-10-2012, 07:33 PM
Last Post: Carnage
  Avertisment pentru cei care se joaca de-a hackerii Th13f 4 2,078 07-26-2009, 02:48 PM
Last Post: Patrunjelu'
  [RECOMANDARI] Program pentru filmat screen-ul Edg 4 1,782 05-17-2009, 01:37 PM
Last Post: AngelOfGothic

Forum Jump:


Users browsing this thread: 6 Guest(s)